reklama

Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [25-27 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Wyniki i obsada sędziowska: 13. kolejka 3. ligi grupa II, 13. kolejka 4. i 12 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 25-27 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Wyniki, strzelcy - 4. liga kujawsko-pomorska - 13. kolejka

ZAPIS RELACJI NA NA ŻYWO 13. KOLEJKI. TABELA

Sobota (26.10)
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń 2:2 (1:1)
Bramki: Damian Adamski (8), Mikołaj Błaszczyk (54) - Mateusz Grudziński (11, rożny), Łukasz Witucki (75)
12 - Łukasz Boinski

Budowlany KS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1 (0:0)
Bramki: Piotr Siekirka 3 (62, 73, 89, karny), Paweł Dudzik 2 (71, 80), Jan Chachuła (48) - Miłosz Sadowski (68, karny)
12 - Rafał Podlewski

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)
Bramka: Tomasz Prejs (74)
14 - Jerzy Rolbiecki

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz 0:1 w 13. kolejce 4. ligi [zdjęcia]

Legia Chełmża - KS Sportis Łochowo 0:2 (0:2)
Bramki: Maksym Humeniuk (16), Nana Ntuli Nhlakanipho (42)
14 - Bartosz Kowalczyk

Sparta Brodnica - Piast Złotniki Kujawskie
Mecz odwołany. Kłopoty kadrowe gości.
14 - Mateusz Onysk

Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:7 (1:6)
Bramki: Paweł Behlke (26), Łukasz Grube (50, karny) - Franciszek Marzec 2 (11, 67), Maciej Kot 2 (23, 42), Szymon Maziarz 2 (27, 45+1, karny), Paweł Michalski (38)
14 - Łukasz Bania

Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:7 w 13. k...

Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 4:0 (2:0)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 3 (3, 42, 51, karny), Patryk Perliński (90)
14 - Piotr Ciesielski

Lech Rypin - Lider Włocławek 2:0 (0:0)
Bramki: Maciej Rożnowski (62), Daniel Jasieniecki (87)
15 - Dariusz Drozd

Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 3:0 (1:0)
Bramki: Jan Kołodziejski (38), Michał Miziołek (67), Kamil Trzeciak (90+2)
15 - Szymon Rutkowski

Wideo. Flesz piłkarski po 13. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

3. liga - grupa II - 13. kolejka

Piątek (25.10)
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0:0
17 - Marek Marcinkowski

Sobota (26.10)

Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Kubiński (8), Jacek Figaszewski (55) - (68, karny)
13 - Maciej Lanckowski

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 2:1 (1:1)
Bramki: Adam Konieczny (34), Dawid Radomski (85) - Łukasz Zagdański (39)
14 - Łukasz Buda. Unia do 45 min. grała w osłabieniu

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0:0
14 - Katarzyna Lisiecka-Sęk

Świt Szczecin - Górnik Konin 2:2 (2:1)
Bramki: Patryk Baranowski 2 (25, 38) - Dawid Przybyszewski (9, karny, 59, karny)
15 - Piotr Pazdecki

Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1:1 (0:0)
Bramka: Jakub Wilk (55) - Dawid Krzyżaniak (89)
15 - Paweł Maćkowiak

Chemik Police - Gwardia Koszalin 4:0 (3:0)
Bramki: Szymon Kapelusz (14, 51), Mateusz Kowalczyk (16, 26)
15 - Kamil Waskowski

Niedziela (27.10)
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)
Bramka: Dawid Retlewski (77)
11 - Paweł Okunowicz

Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz 0:0
14 - Dawid Błażejczyk

Trwa głosowanie...

kto będzie mistrzem rundy jesiennej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 12. kolejka

Sobota (26.10)
Mustang Ostaszewo - Unia Wąbrzeźno 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Ciesielski 2 (13, 45), Maciej Dudek (90) - Marcin Gołąb (33)
14 - Marcin Wódkowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Wda Świecie 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Grodzicki (39) - Łukasz Wenerski (43), Wojciech Ernest (63, karny), Jakub Ratkowski (71)
14 - Karol Rolewicz

Unia Solec Kujawski - Sokół Radomin 4:3 (3:3)
Bramki: Kacper Sapa (1), Dawid Szefler (9), Damian Michalski (21), Krzysztof Marcinkowski (69, samobójcza) - Kornel Stasiak(15), Paweł Jachowski 2 (25, 32)
14 - Szymon Lewandowski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Polonia Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Magalski (45), Martyn Kugaczewski (59), Arkadiusz Kozłowski (90) - Krystian Born (34)
15 - Marcin Drogowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Olimpia II Grudziądz 0:5 (0:2)
Bramki: Gabriel Pimenetl Silveira (13), Piotr Janczukowicz 2 (21, 58), Florian Pfertzel 2 (88, 90+1)
15 - Mariusz Orzechowski

Cyklon Kończewice - Start Eco-Pol Pruszcz 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Krukowski 3 (14, 79, 81), Dawid Wietrzykowski (85)
15 - Damian Ruczewski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Flisak Złotoria 1:0 (1:0)
Bramka: Maciej Kaczmarek (7)
15 - Piotr Siewierski

Niedziela (27.10)
Elana II Toruń - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Stawski (20) - Radosław Mik (90)
11 - Jakub Szuprytowski

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ
Sobota (26.10)

KS Prisma Dent Brzoza - Łokietek Brześć Kujawski 4:2 (2:1)
11 - Marek Semrau

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Goplania Inowrocław 4:4 (1:2)
14 - Piotr Wysocki

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Gopło Kruszwica 1:1 (1:1)
14 - Mikołaj Kamzelewski

Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 3:1 (0:1)
14 - Krzysztof Kanclerz

Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 2:3 (1:1)
15 - Jacek Siwa

Kujawianka Strzelno - GKS Baruchowo 1:1 (1:1)
15 - Grzegorz Sosnowski

Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek 2:1 (2:0)
15 - Patryk Piluś

Niedziela (27.10)
Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie 1:4 (0:1)
15 - Piotr Drogowski

A klasa grupa I Bydgoszcz - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Grom Więcbork - Sparta Przysiersk 1:2
Bramki: Bartłomiej Kosmela -
15 - Mateusz Muszyński

Fala Świekatowo - Tucholanka Hydrotor Tuchola 2:3
Bramki: - Jakub Gronowski, Krzysztof Budzyński, Dariusz Krygowski
15 - Paweł Wojtysiak

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Rawys CEO Raciąż 1:4 (0:3)
Bramki: - Rafał Pasiński 2, Dominik Rybacki, Tobiasz Mocek
15 - Janusz Pajonkowski

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Start Warlubie 3:1
Bramki: David Sarnowski, Dawid Murawski, Marcin Błaszak -
15 - Marcin Modry

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Kamionka Kamień Krajeński 6:0 (2:0)
16 - Dariusz Karolczak

Victoria Niemcz - Victoria Koronowo 2:3
Bramki: Łukasz Grobelski 2 - Patryk Zieliński, Łukasz Jaruszewski 2
16 - Kamil Pril

Niedziela (27.10)

Grom Osie - Cis Joltex Cekcyn 2:4
11:30 - Piotr Mirż

A klasa grupa II Bydgoszcz - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 5:4 (2:0)
15 - Piotr Nowicki

Pałuczanka Żnin - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3:2 (1:0)
Bramki: Paweł Polaczek (karny) Mateusz Mikoś, Jacek Judek -
15 - Mirosław Oparczyk

Zootechnik Kołuda Wielka - Mikrus Szadłowice 2:1 (2:1)
Bramki: Krzysztof Wiśniewski (35, karny), Maciej Nowaczyk (43) - Patryk Lingnau (10)
15 - Mirosław Landowski

Niedziela (27.10)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Victoria Kołaczkowo 0:0
14 - Bartosz Hebda

Pogoń II Mogilno - Noteć Gębice 3:2 (1:1)
15 - Michał Chrzanowski

Spójnia Białe Błota - Noteć Inowrocław 1:3
15 - Bogdan Jarosz

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Znicz Rojewo 1:2
17 - Adrian Miniszewski

A klasa grupa Toruń - 10. kolejka

Sobota (26.10)
Wojownik Wabcz - Zamek Bierzgłowski 5:1
14 - Robert Pasek

Drwęca Golub-Dobrzyń - Węgrowianka Węgrowo 4:3 (3:1)
Bramki: Paweł Licznerski, Kacper Piotrowski, Patryk Petrykowski, Szymon Pawłowski - Dawid Górski 2 (45, 76), Wojciech Tadajewski (86)
14 - Artur Żeliszczak

Błękitni Podwiesk - LZS Świedziebnia 3:0
Bramki: Damian Gmiński, Marcin Gałusza, Tomasz Grzelecki
15 - Mikołaj Tuszyński

Victoria Lisewo - Stal Grudziądz 9:2
Bramki: Paweł Bartoszewski 3, Przemysław Misiaszek 2, Radosław Goral, Paweł Goral, Filip Majewski, Damian Taglewski -
15 - Sylwester Rasmus

Unislavia Unisław - Victoria Czernikowo 0:6
15 - Adam Grabowski

Niedziela (27.10)
Wisła Grudziądz - Orzeł Głogowo 3:0
17 - Maciej Ardanowski

A klasa grupa I Włocławek - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Piast Bądkowo - Start Stawki 4:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Morawski 2 (4, 67), Jakub Chojnacki 2 (11, 29)
13 - Łukasz Zasada

Lech Dobre - Sadownik Waganiec 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Bruch (35) - Jakub Zontek (60)
15 - Marcin Koziorowicz

Orzeł Agropol Służewo - Tęcza Topólka 1:0 (1:0)
Bramka: Adrian Jakóbczak (13)
15 - Szymon Osieczak

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 3:0, walkower
15 - Mariusz Pyszorski

Niedziela (27.10)
Kujawy Kozy - Unia Choceń 6:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Wojciechowski 4 (14, 23, 27, 51), Krzysztof Kwiatkowski (80, karny), Krystian Wojciechowski (84) - Ziółkowski (90+2)
11, Piotrków - Łukasz Woźniak

MGKS Lubraniec - Wzgórze Raciążek 5:2 (3:0)
Bramki: Mirosław Pilarski 2 (15, 26), Mateusz Bujalski (43), Dawid Balcer 2 (64, 74) - Mateusz Żywica (58), Patryk Aleksiński (78, samobójcza)
14 - Rafał Jankowski

A klasa grupa II Włocławek - 11. kolejka

Sobota (26.10)
Wiślanin Bobrowniki - Wicher Wielgie 3:0 (2:0)
Bramki: Konrad Strużyna (25), Piotr Frej (33), Patryk Lejmanowicz (71, samobójcza)
15 - Sebastian Szubski

GKS Fabianki - Skompensis Skępe 4:3 (3:1)
Bramki: Damian Uzarski 2 (44, 70), Dawid Słomski (30, karny), Dawid Kaszuba (32) - Wiktor Trymerski (29), Przemysław Markowski (72), Patryk Dukaczewski (75)
16 - Krzysztof Budziński

Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Śmiałek (71, karny) - Daniel Sieciński (52), Paweł Gaul (90+1)
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (27.10)
Łokietek II Brześć Kujawski - UKS SMS Włocławek 8:0 (6:0)
Bramki: Billy Abbott 3, Szymon Gryczewski 2, Marcin Chamryga, Bartosz Walecki, Marek Wiliński
10 - Kamil Płocki

Skrwa Skrwilno - Grot Kowalki 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Fałdowski (22), Szymon Celebucki (38, wolny), Artur Grzeszczak (90, wolny)
13 - Marcin Prazniewski

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [25-27 października 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

O
OBSERWATOR

Czy może mi ktoś powiedzieć co dzieje się w tych Złotnikach???? Co z tym Piastem????Może kierownik na to odpowie albo Prezes czy sekretarz???Znowu z hukiem zlecą z 4 ligi!!!! Znowu zaczną oddawać mecze Walkowerem!!!!Ale burdel!!!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3