reklama

Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [11-13 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska: 11. kolejka 3. ligi grupa II, 11. kolejka 4. i 10 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 11-13 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY, TABELA - TUTAJ
Sobota (12.10)
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (2:1)
Bramki: Jacek Wojciechowski (19), Wiktor Mrówczyński 2 (43, głową, 56), Filip Śliwiński (67) Patryk Perliński (77) - Oleg Tabaka (18)
11 - Andrzej Sobieszczyk

Unia Gniewkowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:5 (1:1)
Bramki: Kamil Fajkowski (26) - Patryk Nowicki (43), Miłosz Sadowski (69), Łukasz Rutecki (86), Mateusz Szafran 2 (90+2, 90+5)
12 - Krzysztof Ulatowski

Budowlany KS Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 3:4 (2:3)
Bramki: Gracjan Żeglarski (22), Rafał Kostkowski (45), Paweł Dudzik (64)- Damian Kempski (12), Krystian Bleja 3 (32, 41, 74)
12 - Daniel Mateusiak

KS Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (1:1)
Bramki: Kajetan Wojciechowski (34), Maciej Słupecki (90+4) - Tomasz Żyliński (33)
15 - Radosław Papierowski

Legia Chełmża - Lider Włocławek 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Miśkowiec (38)
15 - Paweł Sarnowski

Lech Rypin - Pomorzanin Toruń 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Witucki (87, głową)
15 - Rafał Kosek

Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Kural (87) - Franciszek Marzec (40), Mariusz Miłek (54)
15 - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek 3:0 (0:0)
Bramki: Marcin Słowiński 2 (55, 67 karny), Norbert Rościszewski (72)
15 - Mateusz Wróblewski

Niedziela (13.10)
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno 3:2 (2:0)
Bramki: Mikołaj Błaszczyk (11), Arsenii Protsyshyn (13), Damian Adamski (71) - Oskar Andrzejewski (74), Piotr Kaczkowski (90, karny)
12 - Łukasz Damski (Tryszczyn)

Czytaj także

3. liga, grupa 2 - 11. kolejka
Sobota (12.10)
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0:3 (0:1)
Bramki: Marcin Kajca (23, wolny), Filip Sosnowski (77), Łukasz Kowalczyk (88)
13 - Paweł Maćkowiak

Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Brzostowski (48) - Beniamin Wrembel (19), Kacper Szymankiewicz (66)
15 - Łukasz Buda

Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw 4:1 (1:0)
Bramka: Adrian Szynka (38), Jędrzej Kujawa (70, karny, 81, karny), Piotr Wujec (76) - Mateusz Jagiełło (49)
15 - Kamil Waskowski

Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 1:4 (0:1)
Bramki: Dawid Gruchała - Węsierski (86) - Radosław Mikołajczak (13), Łukasz Zagdański (47, 63), Tomasz Bzdęga (61)
15 - Damian Dorn

Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0)
Bramka: Adam Nagórski (75)
15 - Bartłomiej Zywert

Chemik Police - KKS 1925 Kalisz 0:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Żebrowski (6, 85), Sebastian Kaczyński (16)
16 - Maciej Martyniuk

Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3:4 (1:0)
Bramki: Maciej Kazimierowicz (39, 69), Sebastian Bartlewski (77) - Szymon Bartosik (51, 81), Taras Yavorsky (59, karny, 79, karny)
17 - Bartłomiej Wiśniewski

Niedziela (13.10)
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 6:2 (4:1)
Bramki: Jakub Letniowski (7, 11), Dawid Cempa (21, 57), Paweł Wojowski (26), Filip Burkhardt (72) - Sebastian Deja (6, karny),(79)
15 - Łukasz Chodnicki

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 10. kolejka

TABELE - KLASYFIKACJE STRZELCÓW PO 10. KOLEJCE 5. LIGI

Sobota (12.05)

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin 6:0 (3:0)
Bramki: Valentin Dah (6, 80), Andrzej Szreiber (10), Henryk Płochacki (29, 71), Arkadiusz Kozłowski (66)
13 - Krzysztof Kaczmarek

Unia Solec Kujawski - Krajna Sępólno Krajeńskie 5:0 (2:0)
14 - Tomasz Szpunar

Promień Kowalewo Pomorskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Andrykowski (55)
14 - Dawid Błażejczyk

Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz 2:4 (2:1)
Bramki: Mateusz Ciesielski (16), Michał Chodkiewicz (26) - Bartosz Goszka (45+1, samobójcza), Sebastian Pacek 3 (48, 59, 62)
14 - Mikołaj Tuszyński

Wda Świecie - Unia Wąbrzeźno 3:0 (3:0)
Bramki: Wojciech Ernest 2 (12, karny, 20), Karol Maliszewski (16).
15 - Piotr Siewierski

Cyklon Kończewice - Flisak Złotoria 1:1 (0:1)
Bramki: Jarosław Kaczorek (57) - Piotr Pukłacki (10)
15 - Mariusz Orzechowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Olimpia II Grudziądz 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Bollin (84) - Piotr Janczukowicz (75)
15 - Jerzy Rolbiecki

Trwa głosowanie...

Najlepszym strzelcem rozgrywek będzie piłkarz mistrzowskiej drużyny?

Niedziela (13.10)
Elana II Toruń - Start Eco-Pol Pruszcz 2:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Mycan 2 (9, 84)
15 - Sławomir Radzik

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 10. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (12.10)
KS Prisma Dent Brzoza - Goplania Inowrocław 3:1 (2:1)
11 - Maciej Gebler

Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek 0:3 (0:2)
15 - Jacek Siwa

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Gopło Kruszwica 3:1 (1:1)
15 - Grzegorz Sosnowski

Mień Lipno - Szubinianka Szubin 4:4 (1:3)
15 - Dariusz Orzechowski

LKS Dąb-BOSiR Barcin - LTP Lubanie 2:1 (1:0)
15 - Gerard Gólcz

Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny 14:0 (8:0)
15 - Piotr Wiśniewski

Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 (1:1)
15 - Łukasz Zasada

Niedziela (13.05)
Kujawiak Lumac Kowal - GKS Baruchowo 3:1 (1:0)
15 - Marcin Drogowski

A klasa grupa I Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota (12.10)
Cis Joltex Cekcyn - Kamionka Kamień Krajeński 1:0
14:30 - Sławomir Radzik

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Sparta Przysiersk 1:0
16 - Robert Bujnicki

Grom Osie - Tucholanka Hydrotor Tuchola 0:1
15 - Adam Drozdek

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Start Warlubie 0:0
15 - Rafał Kaczorowski

Grom Więcbork - Rawys CEO Raciąż 2:5
16 - Dariusz Karolczak

Fala Świekatowo - Victoria Koronowo 1:5
16 - Szymon Rutkowski

Victoria Niemcz - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 2:6
16 - Paweł Wojtysiak

A klasa grupa II Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota (12.10)
Victoria Kołaczkowo - Noteć Gębice 0:5
Bramki: Krzysztof Kowalski 3, Marcin Jaroszewski, Mikołaj Linowski
15 - Bartosz Kaczyński

Piast Kołodziejewo - Mikrus Szadłowice 4:3 (2:1)
Bramki: (23), (25), (71), (80) - Mateusz Zboiński (40), Patryk Lingnau (73, 76)
15 - Waldemar Andrzejewski

Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin 3:0
15 - Bartosz Hebda

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zagłębie Piechcin 4:0
15:30 - Mirosław Landowski

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3:6
Bramki: - Dawid Markowski 2, Jakub Łabędzki, Artur Zaborowski, Radosław Malinowski, Damian Stefański.
16 - Bartosz Hak

Niedziela (13.10)
Pogoń II Mogilno - Noteć Inowrocław 3:1
15 - Mariusz Jędrzejczyk

Spójnia Białe Błota - Znicz Rojewo 3:1
15 - Adrian Miniszewski

A klasa grupa Toruń - 8. kolejka

Sobota (12.10)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Orzeł Głogowo 1:1
14 - Krzysztof Budziński

Victoria Lisewo - Unislavia Unisław 4:3
15 - Karol Zygadlewicz

Wojownik Wabcz - Węgrowianka Węgrowo 4:2
15:30 - Karol Rolewicz

Błękitni Podwiesk - Pogrom Zbójno 2:1
15:30 - Arkadiusz Traczyk

Niedziela (13.10)
Zamek Bierzgłowski - LZS Świedziebnia 0:1
13 - Piotr Różyński

Wisła Grudziądz - Stal Grudziądz 7:0
17 - Robert Grabowski

A klasa grupa I Włocławek - 9. kolejka

TABELE WE WŁOCŁAWSKICH A KLASACH PO 9. KOLEJCE

Sobota (12.10)
Start Stawki - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0:0
15 - Szymon Osieczak

Piast Bądkowo - Unia Choceń 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Chojnacki 2 (22, 43), Dawid Pogodziński (85)
15 - Marcin Koziorowicz

Orzeł Służewo - Wzgórze Raciążek 4:2 (2:1)
Bramki: Karol Kuźba 3 (10, 87, 90+3), Rafał Kołacki (43) - Stanisław Chojnacki (25), Kacper Nasiński (52)
15 - Mariusz Pyszorski

MGKS Lubraniec - Lech Dobre 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Polnisiak (63, karny) - Paweł Gotówka (16)
16, Dobre - Filip Krzywicki

Niedziela (13.10)
Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec 1:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kwiatkowski (32) - Krzysztof Dróbkowski (65)
11, Piotrków - Mateusz Rybicki

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tęcza Topólka 3:3 (2:1)
Bramki: Dawid Kurtys (7), Dawid Dadzibóg (17), Łukasz Sowiński (72) - Daniel Komorowski 2 (38, 54), Sebastian Pietrzak (47)
15 - Sebastian Szubski

A klasa grupa II Włocławek - 9. kolejka

Piątek (11.10)
GKS Fabianki - UKS SMS Włocławek 7:2 (3:1)
Bramki: Arkadiusz Półtorak 3 (36, 84, 89), Przemysław Słomski (87), Damian Uzarski 2 (27, 54), Dawid Słomski (21) - Adrian Kołata (17, 59)
GKS: Kunicki - Korpalski, Bejgier, Pniewski, Kaszuba, D. Słomski. (Kaźmierski), Półtorak, Nowakowski, Celmer (Kantorski), Uzarski (Komorowski), Przemysław Słomski.
16:15 - Rafał Jankowski

Kujawiak Kruszyn - Łokietek II Brześć Kujawski 4:2 (1:2)
Bramki: Martin Kaczmarek (21), Paweł Orzelski (64), Mateusz Szejbach (65), Karol Urbański (71) - Piotr Gałka (11), Billy Abbott (27).
16:30 - Łukasz Woźniak

Niedziela (13.10)
Wicher Wielgie - Grot Kowalki 1:4 (1:0)
Bramki: Dominik Krzemiński (15) - Krystian Pawłowski 2 (58, 81), Andrzej Rutkowski 2 (63, 76)
14 - Piotr Ciesielski

Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik 4:1 (2:1)
Bramki: Szymon Celebucki (20), Artur Grzeszczak 2 (40, 78), Szymon Błachewicz (70) - Maksymilian Kacprzyk (5)
13 - Michał Słupecki

Wiślanin Bobrowniki - Skompensis Skępe 1:2 (1:1)
Bramki: Jakub Domagalski (13) - Patryk Dukaczewski (9), Wiktor Trymerski (80)
14 - Mateusz Tybińkowski

Czytaj także

Wideo. Flesz piłkarski po 11. kolejce 4. ligi

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [11-13 października 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3