Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [7/8 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (3:1)
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (3:1) Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska meczów rozgrywanych 7/8 września: 6. kolejka 3. ligi grupa II, 6. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej, 4 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej, 3. kolejki kujawsko-pomorskiej A klasy. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

3 liga grupa 2 - 6. kolejka

Sobota (7.09)
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2:1 (1:1)
Bramki: Adam Frączczak (25), Gracjan Kuśmierek (55) - Andrij Protasenko (23)
11 - Denis Błaszczak

Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 1:4 (1:1)
Bramki: Jakub Losik (29, samobójcza) - Przemysław Kędziora 2 (19, karny, 75), Dawid Radomski (52), Gracjan Goździk (90)
W 45 min. Gracjan Fabiszewski (Unia) obronił rzut karny. Strzelał Rafał Leśniewski
15 - Łukasz Chodnicki

Grom Nowy Staw - Świt Szczecin 0:0
15 - Ewa Augustyn

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Retlewski (53), Marcin Trojanowski (77)
16 - Bartłomiej Wiśniewski

KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3:0 (1:0)
Bramki: Konrad Rudnicki 2 (45, 83), Bartłomiej Kuźniarski (55)
16 - Michalina Diakow

Jarota Jarocin - Górnik Konin 1:2 (0:1)
Bramka: Adam Męcfel (89) - Taras Yavorskyy (21, karny), Dawid Przybyszewski (46)
17 - Maciej Lanckowski

KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Łydkowski (38)
18 - Marek Marcinkowski

Niedziela (8.09)
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Bach (52)
15 - Hubert Sawicki

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2:3 (2:0)
Bramka: Adrian Szynka 2 (8, 29) - Sebastian Śmiałek (60), Tomasz Kowalczuk (70, karny), Paweł Piceluk (90)
16 - Karol Kobędza

4 liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA

Sobota (7.09)
Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica 1:4 (0:0)
Bramki: Łukasz Grube (50) - Adrian Kural (52), Krystian Janczak (70), Dawid Bocian (76, karny), Dmytro Martyniuk (89)
11 - Krzysztof Ulatowski

Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Witucki 2 (17, 78), Ariel Jastrzembski (21), Rafał Więckowski (71) - Mateusz Szafran (81)

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Oczkowski (39), Patryk Straszewski (82)
12 - Dariusz Orzechowski

Kujawianka Izbica Kujawska - Budowlany KS Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Pietrzak (14)
15 - Łukasz Zasada

Notecianka Pakość - Legia Chełmża 4:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Delekta (38), Dominik Kowalski (45), Marcin Słowiński (69), Fabian Sudoł (89)
16 - Andrzej Sobieszczyk

Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo 6:2 (1:2)
Bramki: Hubert Rokoszewski (7), Piotr Kaczkowski 2 (46, 66), Oskar Andrzejewski 2 (68, 73), Piotr Gross (84) - Kamil Fajkowski (11), Łukasz Cięgotura (36, karny)
16 - Karol Kobędza

Niedziela (8.09)
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 2:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Hulisz (45), Mateusz Nawrocki (81) - Marcin Baranowski (53), Martyn Trędewicz (57)
16 - Daniel Mateusiak

Chemik Moderator Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo 0:2 (0:0)
Bramki: Kajetan Wojciechowski (84), Boris Kipeya Boono (90)
16 - Łukasz Bania

Trwa głosowanie...

Zawodnikiem sierpnia w 4 lidze kujawsko-pomorskiej był

5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 5. kolejka

TABELA. ZDJĘCIA Z MECZU W BYDGOSZCZY

Sobota (7.09)
Polonia Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (10), Sebastian Pacek 2 (16, 43) - Adrian Włosiński (57)
11 - Gerard Gólcz

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 3:1 w 5. kolejce 5. li...

Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz 0:4 (0:3)
Bramki: Marcel Maluchnik 2, Karol Maksajdowski, Mohamed Ouissem Medfai
11 - Adam Kraśnicki

Krajna Sępólno Krajeńskie - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 (0:1)
Bramka: Cyprian Błaszczyński (90+4) - Maciej Łuszczyński (30)
13 - Sławomir Radzik

Unia Solec Kujawski - Mustang Ostaszewo 4:1 (3:0)
Bramki: Maciej Nowacki 2 (3, 9), Paweł Osiński (45), Filip Żurawski (67) - Jakub Weiszewski (47)
14 - Tomasz Szpunar

Cyklon Kończewice - Elana II Toruń 0:1 (0:0)
Bramka: Przemysław Mycan (55)
16 - Konrad Aluszyk

Flisak Złotoria - Wda Świecie 0:7 (0:2)
Bramki: Karol Maliszewski (28), Piotr Żurek (41), Patryk Jarantowicz (57), Dawid Warchoł (67), Przemysław Kozicki (69), Paweł Słaby (87), Jakub Ratkowski (90)
17 - Piotr Siewierski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:0
17 - Karol Rolewicz

Start Eco-Pol Pruszcz - Unia Wąbrzeźno 6:1 (3:0)
Bramki: Jakub Krukowski 2 (2, 14), Radosław Przesmycki 2 (76. 85), Mikołaj Prybiński (7), Fabian Chabowski (80) - Paweł Mazurowski (60)
17 - Paweł Sarnowski

5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 5. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY TABELA

Sobota (7.09)
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal 1:4 (1:3)
12 - Mikołaj Kamzelewski

Mień Lipno - Lubienianka Lubień Kujawski 2:4 (2:2)
15 - Tomasz Perliński

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 4:1 (1:0)
16 - Jacek Siwa

Noteć Łabiszyn - Kujawianka Strzelno 3:0 (2:0)
16 - Marek Semrau

Gopło Kruszwica - GKS Baruchowo 2:0 (1:0)
16 - Krzysztof Kanclerz

Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław 1:1 (1:0)
17 - Mariusz Orzechowski

Niedziela (8.09)
Ziemowit Osięciny - KS Prisma Dent Brzoza 2:4 (1:2)
15 - Piotr Drogowski

Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski 2:5 (1:2)
16 - Maciej Gebler

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 4. kolejka

Piątek (6.09)

Start Warlubie - Cis Joltex Cekcyn 2:1 (1:0)
Bramki: Maciej Śliwiński (8), Kamil Fandrejewski (56) - Sławomir Suchomski (50)
17:30 - Karol Zygadlewicz

Sobota (7.09)

Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo 3:3 (2:1)
Bramki: Dawid Wierzchucki (4), Łukasz Tomasz (36), Tomasz Mrugalski (61) - Dawid Kapela 2 (21, 70), Błażej Szczukowski (71)
14 - Piotr Mirż

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Grom Więcbork 1:3 (0:0)
Bramki: Jarosław Lewandowski (62) - Mateusz Tuński 2 (58, 90), Robert Szulc (49).
15 - Mateusz Muszyński

Victoria Koronowo - Sparta Przysiersk 3:1 (2:0)
Bramki: Maciej Górzyński (40), Łukasz Jaruszewski (42), Przemysław Gerke (90+2, samobójcza) - Patryk Olszewski (64)
16 - Tomasz Linke

Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Pril (77) - Jakub Gronowski (19), Wojciech Schroeder (32), Patryk Kaszczyszyn (66)
17 - Robert Bujnicki

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Bramki: Franciszek Kociniewski (2), Adrian Misiewicz (53), Marcin Błaszak (76) - Adrian Sobczak (25)
17 - Bartosz Kowalczyk

Niedziela (8.09)
Victoria Niemcz - Grom Osie 4:3
Brami: Łukasz Grobelski (19), Łukasz Grobelski (27), Paweł Olijewski (85), Maciej Markiewicz (90+3) - Borys Modracki (23), Adam Kolmajer (34), Tymoteusz Karpus (41)
17 - Bartosz Kaczyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 4. kolejka

Sobota (7.09)

Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo 1:4 (1:1)
Bramki: Dariusz Jankowiak (3) - Robert Wilk (23), Piotr Łabuszyński 2 (63, 70), Jakub Wilk (73)
17 - Piotr Nowicki

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Spójnia Białe Błota 3:2 (1:1)
Bramki: Jakub Kaczmarek 2 (36, 68), Patryk Bereza (90+3) - Jakub Zabłocki (24), Karol Hoffman (88)
18 - Bogdan Jarosz

Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Pluciński (55), Sebastian Skoczyński (83)
16 - Jacek Przewozik

Pałuczanka Żnin - Pogoń II Mogilno 1:4 (1:0)
Bramki: Mikołaj Okoński (10) - Adam Cieślewicz (54), Daniel Aleksandrowicz (56), Mikołaj Fojucik (71), Mikołaj Łuczyszyn (80)
17- Bartosz Kosiak

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Victoria Kołaczkowo 3:2 (2:0)
Bramki: Jakub Łabedzki (22), Marcin Skonieczka (37), Damian Stefański (52) - (60), (89)
15 - Łukasz Woźniak

Mikrus Szadłowice - Noteć Inowrocław 6:3 (1:1)
Bramki: Leszek Matyjasik 2 (11, 70), Artur Dąbrowski (46), Krzysztof Milewski (63), Mateusz Zboiński (64), Piotr Jaworski (87) - Daniel Wujkowski (34), Tomasz Kurczewski (89), Paweł Sobecki (90)
16 - Patryk Wódkowski

Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin 2:0 (0:0)
Bramki: Tyberiusz Głogowski (72), Jarosław Olszewski (90+1)
16 - Waldemar Andrzejewski

A klasa grupa Toruń - 3. kolejka

Sobota (7.09)

Legia Osiek - Błękitni Podwiesk 1:3 (0:0)
Bramki: Mirosław Ratkowski (72) - Mariusz Trepkowski (47), Marek Jaroch (83), Dominik Karczewski (85)
17 - Maciej Ardanowski

Victoria Lisewo - Drwęca Golub-Dobrzyń 2:1 (1:0)
Bramki: Przemysław Modrzyński (22), Paweł Bartoszewski (87) - Mateusz Szwaracki (60)
16 - Patryk Gryckiewicz

Unislavia Unisław - Zamek Bierzgłowski 2:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Kowalski (59), Dawid Berej (83) - Łukasz Walter (22)
17 - Wojciech Wyka

Victoria Czernikowo - Węgrowianka Węgrowo 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Wróblewski 2 (10,33), Dariusz Adamski (86)
16 - Arkadiusz Traczyk

Stal Grudziądz - LZS Świedziebnia 0:6
Bramki: Bartłomiej Gontarski (12), Mateusz Brzóska (31), Jakub Dombrowski (37), Martin Rzymkowski (79), Daniel Brzóska (80), Mateusz Karczewski (85)
16:30 - Piotr Różyński

Pogrom Zbójno - Orzeł Głogowo 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Kamiński (48) - Wojciech Błażejewski (36), Piotr Ciechacki (90+3)
16 - Robert Pasek

Wisła Grudziądz - Wojownik Wabcz 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Grendzicki (52), Andrzej Pawlicki (81)
18 - Adam Grabowski

A klasa grupa I Włocławek - 4. kolejka

Sobota (7.09)

Lech Dobre - Start Stawki 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Bruch (53)
15 - Szymon Osieczak

ZDJĘCIA Z MECZU LECH - START. TABELE A KLASY

Lech Dobre - Start Stawki 1:0 w 4. kolejce A klasy grupa I W...

Wzgórze Raciążek - Unia Choceń 0:0
17 - Marcin Koziorowicz

Sadownik Waganiec - Tęcza Topólka 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Kuliński (5), Michał Łęszczak (60), Tomasz Krajewski (65)
17:30 - Filip Krzywicki

MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:3 (0:0)
Bramki: Patryk Woźniak (51) - Dawid Dadzibóg (53), Łukasz Sowiński 2 (68, 81)
17:40, Piotrków Kujawski - Rafał Jankowski

Niedziela (8.09)

Kujawy Kozy - Piast Bądkowo 2:2 (1:1)
Bramki: Krystian Wojciechowski (7), Krzysztof Kwiatkowski (72) - Dawid Pogodziński 2 (19, 79)
11 - Marcin Ćwikła

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Orzeł Służewo 5:0(2:0)
Bramki: (17, samobójcza), Tomasz Adamski (40), Michał Witkowski 2 (52, 76), Igor Dąbrowski (82)

16 - Sebastian Szubski

A klasa grupa II Włocławek - 4. kolejka

Sobota (7.09)

GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Kaszuba (75)
14 - Mariusz Pyszorski

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 7:0 (4:0)
Bramki: Mateusz Jędrzejewski 3 (10, 54, 61), Lucjan Jaroszewski 2 (17, 60), Konrad Błaszczyk 2 (23, 40).
16 - Adrian Sławkowski

Łokietek II Brześć Kujawski - Wicher Wielgie 7:3 (2:2)
Bramki: Billy Abbott (19, 67, 71), Marek Wiliński (44), Bartosz Trzeciak 2 (63, 82), Piotr Gałka (69) - Kacper Krajewski 2 (3, 15), Sebastian Paszyński (72)
16 - Mateusz Rybicki

Tłuchowia Tłuchowo - Skompensis Skępe 4:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Konic (6), Daniel Sieciński (56), Sebastian Raniszewski (62), Paweł Gaul (75) - Marcin Nadrowski (69)
17 - Krzysztof Budzinski

Niedziela (8.09)
UKS SMS Włocławek - Victoria Smólnik 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Markiewicz (52), Adam Chachuła (87) - Jakub Markiewicz (60, samobójcza)
16 - Radosław Kaczorowski

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.

Mecz 4. ligi Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [7/8 września 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 7-0

G
Gość

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 4-0 do przerwy

Dodaj ogłoszenie