Wyniki meczów 26. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [7-8 maja]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Lider Włocławek - Lech Rypin 2:1
Lider Włocławek - Lech Rypin 2:1 WA
Wyniki spotkań 26. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, które odbywały się w sobotę 7 maja i niedzielę 8 maja, podawaliśmy na żywo.

4. liga kujawsko-pomorska - 26. kolejka

Niedziela 8 maja 2022
Budowlany KS Bydgoszcz - Sparta Brodnica 0:0
90 - 0:0, koniec meczu. 13 mecz bez goli w tym sezonie. Trzeci bezbramkowy remis BKS, pierwszy Sparty
5 - 0:0
BKS osłabiony brakiem kapitana Michał Kostkowskiego, który w piątek ślubował (życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia)

Składy
BKS: Pawelski - Podgórski, Jóźwiak, Rogóż, Choromański, Włodarczyk, R. Kostkowski, Januszewski, Szalla, Andrzejewski, J. Nowak.
SPARTA: Dziwulski - Ciechowski, Janczak, Martyniuk, Kaczyński, Piskorski, Wasiak, Domżalski, Argalski, Rupiński, Bocian
12:00 - Radosław Papierowski

Sobota 7 maja 2022
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno 2:4 (2:0)
90 - koniec
GOOOL 86 - Maciej Kopiński głową 2:4. Trzecia bramka zdobyta przez Pogoń po rzucie rożnym. Asysta Bartłomiej Kruszewski
GOOOL 74 - Adam Kozłowski 2:3. Podawał Antoni Krajnyk
GOOOL 54 - Piotr Mroziński głową 2:2. Po zagraniu z rzutu rożnego. Asysta Filipa Jagielskiego
GOOOL 50 - Antoni Krajnyk 2:1. Po zagraniu z rzutu rożnego. Asysta Filipa Śliwińskiego
45 - 2:0, przerwa
40 - 2:0
30 - 2:0
25 - 2:0
GOOOL 13 - Łukasz Witucki 2:0. Asysta Szymon Andrzejewski
GOOOL 6 - Adam Młodzieniak 1:0 po dośrodkowaniu rzutu z rożnego, bramkarz tak interweniował, że piłka przekroczyła linię bramkową
1 - goście od środka
17:00 - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń 1:0 (0:0)

Zapis relacji na żywo z meczu 26. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej - relacjonował Hubert Witkowski
17:5507.05.2022

Koniec meczu. Notecianka - Pomorzanin 1:0

Bramka: Kacper Mozgawy (19)

17:5407.05.2022

90+4'

Koniec meczu. Już za tydzień w niedzielę 15 maja o godzinie 12 Notecianka zagra w Inowrocławiu z Cuiavią w derbach powiatu inowrocławskiego

17:4807.05.2022

90+4'

rzut rożny dla Notecianki

17:4707.05.2022

90+1'

rzut rożny dla Pomorzanina

17:4507.05.2022

90'

sędzia dolicza minimum 4 minuty

17:4307.05.2022

88'

po raz kolejny Marcin Walczak bramkarz Notecianki na posterunku

17:4207.05.2022

86'

kolejna zmiana w drużynie Pomorzanina, boisko opuścił Wiktor Pokorowski, na boisku pojawił się Joachim Trenk

17:3607.05.2022

81'

dwie zmiany w Noteciance, boisko opuszczają Kacper Mozgawa i Hubert Wójcik, na boisku pojawili się Mateusz Gryglewicz i Dominik Smaruj

17:3407.05.2022

78'

Przemysław Swojnóg przebiega przez pół boiska, i obrońcy odbierają mu piłkę, chwilę później fantastyczna parada Marcina Walczaka, bramkarza Notecianki

17:2907.05.2022

74'

Przemysław Swojnóg podaje do Dawida Szeflera, jednak za mocno i piłka opuszcza boisko

17:2807.05.2022

72'

pierwsza zmiana w drużynie Pomorzanina, boisko opuszcza Łukasz Chrościcki, w jego miejsce pojawia się Dawid Orlicki

17:2407.05.2022

68'

żółta kartka dla Macieja Jankowskiego i mamy rzut wolny dla Notecianki

17:2207.05.2022

67'

Wiktor Babiński z Pomorzanina napomniany żółtą kartką

17:2107.05.2022

65'

druga zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Strzesak, na boisku pojawił się Dawid Szefler

17:1707.05.2022

62'

Bartłomiej Dreżewski z Notecianki przejął piłkę po błędzie obrońców, jeden z nich odzyskuje piłkę

17:1507.05.2022

60'

Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu wolnego, obrońca Pomorzanina wybija na rzut rożny

17:1407.05.2022

59'

pierwsza zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Borys Skowroński, na boisku pojawił się Dariusz Swojnóg

17:1307.05.2022

58'

Pomorzanin strzela bramkę, jednak sędzia odgwizduje spalonego

17:1107.05.2022

56'

żółta kartka dla Przemysława Strzesaka z Notecianki

17:1007.05.2022

55'

Przemysław Swojnóg podaje do Borysa Skowrońskiego, jednak ten odpuszcza bo jest na spalonym

17:0807.05.2022

53'

Borys Skowroński strzela wprost w bramkarza Pomorzanina

17:0307.05.2022

48'

Bartłomiej Dreżewski strzela obok bramki Pomorzanina

17:0107.05.2022

47'

Jakub Bollin uderza głową, piłka leci obok bramki Notecianki

17:0007.05.2022

46'

początek drugiej połowy, rozpoczyna Notecianka

16:4907.05.2022

45+2'

przerwa, 1:0

16:4507.05.2022

45'

sędzia dolicza minimum 2 minuty

16:4407.05.2022

43'

16:4207.05.2022

40'

Maciej Jankowski strzela obok bramki Notecianki

16:3507.05.2022

35'

rzut wolny dla Notecianki

16:3407.05.2022

34'

Robert Stolarski dośrodkowuje w pole karne Notecianki, broni Marcin Walczak

Start Eco-Pol Pruszcz - Włocłavia Włocławek 1:2 (1:0)
Informuje Radosław Pozorski
90+6 - koniec. Niewiarygodne! Włocłavia wygrała trzeci mecz z rzędu, w którym decydującą bramkę o zwycięstwie zdobyła w doliczonym czasie gry. Po raz trzeci strzela Kamil Kuropatwiński, kapitan Włocłavii. Zespół pod wodzą Mariusza Strojczyka nadal bez porażki (6 zwycięstw, dwa remisy)
GOOOL 90+5 - Kamil Kuropatwiński 1:2. Asysta Dawid Zaborowski
GOOOL 90+4 - Stanisław Łojewski 1:1. Podawał Filip Kapela
80 - 1:0
75 - 1:0
60 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 42 - Jakub Krukowski 1:0. Lob z 20 metrów, po błędzie bramkarza Bartosza Piotrowskiego.
30 - 0:0
15 - 0:0
START: Semrau - Wójcik, Szulc, Duma, Mizdalski, Czerwiński, Wanat, Czarnowski, Lewandowski, Wójtowicz, Krukowski
WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Kapela, Feter, Saienko, Beta - Pohlid, Wojtylak, Miłek, Kuropatwiński, Khankevich, Jankowski
15:00 - Łukasz Boinski

Sportis SFC Łochowo - Wda Świecie 2:3 (1:1)
GOOOL 90+3 - Mateusz Góra z rzutu karnego 2:3. Faulowany był Igor Kondrat
80 - 1:3
GOOOL 66 - Gabriel Falciano 1:3. 8 bramka w trzech ostatnich meczach. Bramka nr 26 w sezonie. Podawał Jakub Ratkowski

Informują: Ryszard Krzeszewski, Krzysztof Bartnicki

Lider Włocławek - Lech Rypin, mecz 4. ligi, 7 maja 2022 roku.

Lider Włocławek - Lech Rypin 2:1. Mecz 26. kolejki 4. ligi k...

90 - 2:1. Cenna wygrana Lidera, fatalny występ Lecha
87 - Listkowski za Pawła Lewandowskiego, zmiana w Lechu
GOOOL 86 - Tomasz Szablewski 2:1 po zagraniu Daniela Wilińskiego
81 - Krajewski uderza zza pola karnego obok bramki
79 - zmiana w Lechu, Orędowski za Dąbrowskiego
GOOOL 78 - Adrian Kowalski 1:1 po zagraniu Tomasza Szablewskiego. Strzał z 35 metrów, piłka odbiła się jeszcze od słupka
14:00 - Bartosz Wilk
LIDER: Junkiert (46, Grzywiński) - Buliński, Musialik, Figura, Wiliński, Mikołajczak, Gawroński, Spychalski, Świątkowski, Szablewski, Kowalski.
LECH: Ł. Wiśniewski - B. Krajewski, Dąbrowski, Banasiak, Baranowski, Śmigrodzki, Gołata, Moszczyński, R. Lewandowski, P. Lewandowski, M. Trędewicz.
Początek meczu

Unia Solec Kujawski - Cuiavia Inowrocław 4:1 (0:0)
15 - 0:0
UNIA: Skowroński - Kujawka, Maison, Słupecki, Horvat, Riabov, Ciężkowski, Hayashi, Babiarz, Pacek, Adamski
CUIAVIA: Artem Fastov - Dawid Deresiewicz, Gabriel Estigarribia, Kacper Maciejewski, Hubert Majtczak, Bartosz Burzyński, Wiktor Majchrzak, Jakub Nowakowski, Dominik Kulak, Patryk Kozłowski, Mateusz Brzóstowski
12:00 - Tomasz Sułek

Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 2:1 (2:1)
GOOOL 26 - Patryk Perliński 2:1. Dobitka z bliska strzału Damiana Rysiewskiego
GOOOL 21 - Maksym Adamenko 1:1. Głową po zagraniu z rzutu rożnego Szymona Maziarza
GOOOL 9 - Piotr Kaczkowski z rzutu karnego 0:1. Zagranie ręką Adama Kacprzaka, po akcji Piotra Grossa
4 - Piotr Gross sam na sam, broni Oskar Klon, bramkarz Chemika
1 - od środka gospodarze
CHEMIK: Klon - Adamenko, Kochmański, Włosiński, Kacprzak, Rysiewski, Maziarz, Serafin, Kot, Lipkowski, Perliński.
CHEŁMININKA: Kurkowski - Kaczkowski, Majorek, M. Węgierek, Wiśniewski, Kijewski, D. Gross, Komur, K. Węgierek, P. Misiaszek
12:00 - Maciej Górczyński

Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo 2:2 (0:0)
10 - 0:0
KUJAWIANKA: Florczak - Wojtyszyn, Tabaka, Szpucha, Widelski, Dryka, Sobieraj, Galanciak, Rojewski, Szablewski, Antas.
UNIA: Puzio - Smoliński, Olach, Krzysztofiak, Kryszak, Cięgotura, Zboiński, Fajkowski, Milewski, Wilga, Kłosowski.

18. Orlęta Aleksandrów Kuj. 26 19 23-49

Spadek: Trzy ostatnie drużyny (miejsca 16-18). Plus tyle ile spadnie z 3. ligi grupa 2 (w tej chwili nikt nie jest na miejscu spadkowym)

27. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Sobota 14 maja
Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski (12:00)
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno (15:00)
Sparta Brodnica - Start Pruszcz (15:00)
Pomorzanin Toruń - BKS Bydgoszcz (16:00)
Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska (16:00)
Unia Gniewkowo - Chemik Bydgoszcz (16:00)
Lech Rypin - Sportis Łochowo (17:00)
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek (18:00)
Niedziela 15 maja
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość (12:00)

od 16 lat

Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń 1:0 (1:0), Kacper Mozgawa (19)

Start Eco-Pol Pruszcz - Włocłavia Włocławek 1:2 (1:0), Jakub Krukowski (42) - Stanisław Łojewski (90+4), Kamil Kuropatwiński (90+5)

Sportis SFC Łochowo - Wda Świecie 2:3 (1:1), Michał Kalitta (18), Mateusz Góra (90+3, karny) - Gabriel Falciano 2 (29, 66), Daniel Widz (53)

Lider Włocławek - Lech Rypin 2:1 (0:1), Adrian Kowalski (78), Tomasz Szablewski (86) - Paweł Lewandowski (15)

Unia Solec Kujawski - Cuiavia Inowrocław 4:1 (0:0), Grzegorz Adamski 2 (49, 52), Łukasz Nowak (85), Sebastian Pacek (90+2) - Dominik Kulak (70)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 2:1 (2:1), Maksym Adamenko (21, głową), Patryk Perliński (26) - Piotr Kaczkowski (9, karny)

Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo 2:2 (0:0), Arkadiusz Widelski 2 (57, 69, wolny) - Oskar Kryszak (73), Mateusz Balik (89)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno 2:4 (2:0), Adam Młodzieniak (6), Łukasz Witucki (13) - Antoni Krajnyk (50), Piotr Mroziński (54, głową), Adam Kozłowski (74), Maciej Kopiński (86, głową)