Wygrana Elany Toruń w sparingu z Jeziorakiem Iława 2:1

tom
Zdjęcie z meczu Elana-Flota
Zdjęcie z meczu Elana-Flota Patryk Młynek
Żółto-niebiescy odnieśli w sobotę (3.03) kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Elana pokonała drugoligowy Jeziorak Iława 2:1 (0:1).

Bramki dla torunian strzelili Adam Młodzieniak w 54. minucie i Marcin Wróbel z rzutu karnego w 88. minucie spotkania.

Kolejny mecz kontrolny toruńska Elana rozegra w najbliższą środę (godzina 12.) w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem.

Elana Toruń - Jeziorak Iława 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 J. Chorolskij (12), 1:1 A. Młodzieniak (54), 2:1 M. Wróbel (88)

Elana: Kryszak - Bartkiewicz, Więckowski, Wróbel, Gajda - Grudzień (26, Świderek), Czarnecki, Młodzieniak, Mikołajczak - Kikowski (66, Zamiatowski) - Rogóż

za: elanatorun.com