#WspieramyLokalnyBiznes - usługi it - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

N360
N360
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim!
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „usługi it”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi it”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

IT – szkolenia i oprogramowanie do pracy zdalnej, produkcja sklepów internetowych, produkcja landing pages, obsługa webinarów, streamingów

Bydgoszcz

B4INTERNET


NETSERVICE Agencja Marketingu Internetowego

Tworzymy strony www, landing page, sklepy internetowe, prowadzimy kampanie Google Ads oraz konta społecznościowe. Konkurencyjne ceny i promocje.


Toruń

Garage IT Sp. z o.o.

Wsparcie IT dla firm, Microsoft Partner, rozwiązania chmurowe, digitalizacja dokumentów, tworzenie aplikacji, tworzenie stron www, infrastruktura sieciowa, monitoring CCTV.


Elektra Sp. z o.o.

Sklepy internetowe do programów Insert Subiekt Gt i Comarch ERP Optima www.optima-torun.pl.


Grudziądz

Perfect-NET

Dostawca usług telekomunikacyjnych.


Lubicz

SomaTechMed

Tworzenie stron i wizytówek internetowych, tworzenie aplikacji web, serwis aplikacji, wsparcie firm w zakresie obsługi IT.


Zbiczno

NextMove Agencja Kreatywna

Agencja marketingowa - tworzenie stron i sklepów www.


Zobacz inne branże w regionie

Galerie handlowe otwarte od 1 lutego?

Wideo

Materiał oryginalny: #WspieramyLokalnyBiznes - usługi it - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim - Bydgoszcz Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie