Polecamy

Wszyscy pytani przez nas organizatorzy całonocnych wesel i poprawin podkreślają swoją elastyczność i gotowość do spełniania wszelkich życzeń młodej pary © archiwum PolskaPress
[3/10]

Wesele w Toruniu i okolicach. Jakie ceny, wolne terminy i menu?

Wszyscy pytani przez nas organizatorzy całonocnych wesel i poprawin podkreślają swoją elastyczność i gotowość do spełniania wszelkich życzeń młodej pary. Dotyczy to także budżetu. Jeśli narzeczeni chcą mieć czekoladową fontannę, kucharza gotujące na oczach gości czy wypuszczane na szczęście białe gołębie – wszystko da się zrobić. Weselna uczta może wyglądać też bardzo godnie przy stosunkowo skromnych nakładach.

- Na weselach w naszym lokalu organizowaliśmy już wiejską chatkę, czyli bufet z produktami tzw. swojskimi jak chleb, smalec, kiełbaski oraz pokaz barmański, pokaz tańca, naukę tańca przedmałżeńskiego, foto- budki – wylicza Kinga Wiśniewska, manager restauracji „Młyn smaków” - Cena menu za 10- godzinną uroczystość w ogólnej ofercie zaczyna się od 200 zł brutto, ale zawsze możemy to zmodyfikować. Rozbudowana oferta wynosi 240 zł brutto i zawiera dodatkowo wino musujące na powitanie czy pokrowce na krzesła, w obu przypadkach sala jest na wyłączność i zawiera koszty profesjonalnej obsługi. Również w obu przypadkach do oferty nieodpłatnie dajemy parze młodej do wykorzystania pokój z prywatną łazienką.

Zobacz też:
Najtańsze mieszkania w Toruniu. Co można kupić do 200 tysięcy?
Gorący weekend w Bajce. Zobacz zdjęcia z piątkowej imprezy


Najnowsze wiadomości

reklama