Ważne wyjazdowe zwycięstwo. GKS Tychy - Marwit Toruń 1:2 [wideo]

Łukasz Urbański
Piłkarze Marwitu na treningu w Zduńskiej Woli (© Sławomir Pawenta)
Piłkarze halowi Marwitu Toruń wygrali w spotkaniu 6. kolejki Futsal Ekstraklasy w Tychach z miejscowym GKS-em 2:1 (1:1). 3 punkty w drugiej części spotkania torunianom zapewnił Ukrainiec Denys Demiszew.

Marchewkowi objęli prowadzenie w 7. minucie, gdy piłkę do siatki skierował Daniel Lebiedziński. Goście do wyrównania doprowadzili osiem minut później za sprawą trafienia Łukasza Jagiełło.

Po zmianie stron komplet punktów torunianom zapewnił Denys Demiszew.

Jest to druga wygrana podopiecznych Romana Smirnova w tym sezonie.