Warta Poznań - Elana Toruń 2:1

red.
Warta Poznań - Elana Toruń 2:1 fot. Patryk Młynek
Warta Poznań - Elana Toruń 2:1. Toruńska Elana nie zdołała pokonać Warty Poznań w ostatnim meczu rundy jesiennej trzeciej ligi. Elana zdobyła honorowego gola dopiero w 90 minucie.

Gospodarze wygrali 2:1 (0:0). Pierwszego gola poznaniacy zdobyli osiem minut po przerwie (strzelcem był Łukasz Białożyt). Pod koniec spotkania, w 87. min. Filip Brzostowski podwyższył na 2:0. Elana zdobyła honorowego gola w 90 min. (Krystian Tomaszewski).

Sparta Brodnica uległa na własnym boisku Lechowi II Poznań 1:4 (1:3). Bramkę dla gospodarzy zdobył Marek Magdziński.

źródło: Nowości