Toruńska Elana wygrała 3:0 z Notecianką. Euforia u kibiców - mamy zdjęcia z meczu i trybun

Daniel Ludwiński

Czytaj również:
Parkrun Toruń już po raz 308. Mamy zdjęcia z biegu!
Awizowany skład Apatora na mecz ze Stalą. W niedzielę ćwierćfinał play-off
Żużel. To oni zdecydują o losach ćwierćfinałów PGE Ekstraligi?
W sobotnie popołudnie piłkarze Elany odnieśli drugie zwycięstwo w nowym sezonie IV ligi. Na własnym boisku torunianie pokonali 3:0 Noteciankę Pakość. Gospodarze prowadzili już od 10. minuty, a w drugiej połowie zadali gościom dwa kolejne ciosy. Publiczność Elany opuszczała więc stadion w dobrym humorze. Czytaj również: Parkrun Toruń już po raz 308. Mamy zdjęcia z biegu! Awizowany skład Apatora na mecz ze Stalą. W niedzielę ćwierćfinał play-off Żużel. To oni zdecydują o losach ćwierćfinałów PGE Ekstraligi? Agnieszka Bielecka
W sobotnie popołudnie piłkarze Elany odnieśli drugie zwycięstwo w nowym sezonie IV ligi. Na własnym boisku torunianie pokonali 3:0 Noteciankę Pakość. Gospodarze prowadzili już od 10. minuty, a w drugiej połowie zadali gościom dwa kolejne ciosy. Publiczność Elany opuszczała więc stadion w dobrym humorze. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i obejrzyj zdjęcia z meczu i trybun.