Przedszkola
- Marlena Wolk Przedszkole Miejskie Nr 1
- Karolina Rakoca Przedszkole Miejskie Nr 2
- Agnieszka Nowakowska Przedszkole Miejskie Nr 3
- Aleksandra Bober Przedszkole Miejskie Nr 4
- Małgorzata Petrykowska Przedszkole Miejskie Nr 7
- Anna Kuskowska Przedszkole Miejskie Nr 8
- Dobrawka Jaroszewska Przedszkole Miejskie Nr 9
- Maria Witt Przedszkole Miejskie Nr 13
- Marlena Buze Przedszkole Miejskie Nr 16
- Joanna Banaszak Przedszkole Miejskie Nr 17
Szkoły podstawowe
- Katarzyna Galicka-Zaborowska Szkoła Podstawowa Nr 1
- Anna Nowicka Szkoła Podstawowa Nr 1
- Ewa Razik Szkoła Podstawowa Nr 3
- Katarzyna Katryńska Szkoła Podstawowa Nr 3
- Maria Pawłowska Szkoła Podstawowa Nr 4
- Justyna Kamińska Szkoła Podstawowa Nr 4
- Aldona Piątkowska Szkoła Podstawowa Nr 4
- Beata Milewska-Kozłowska Szkoła Podstawowa Nr 5
- Izabela Szczepanowska Szkoła Podstawowa Nr 5
- Małgorzata Szpera Szkoła Podstawowa Nr 5
- Marzena Stolińska Szkoła Podstawowa Nr 6
- Iwona Sulecka Szkoła Podstawowa Nr 6
- Hanna Borucka Szkoła Podstawowa Nr 7
- Beata Achenbach Szkoła Podstawowa Nr 7
- Monika Borzych Szkoła Podstawowa Nr 8
- Joanna Rybicka-Lewandowska Szkoła Podstawowa Nr 8
- Jadwiga Pawlikowska Szkoła Podstawowa Nr 9
- Bogusław Głodek Szkoła Podstawowa Nr 9
- Elżbieta Hasse Szkoła Podstawowa Nr 10
- Małgorzata Leźnicka Szkoła Podstawowa Nr 10
- Małgorzata Teska Szkoła Podstawowa Nr 10
- Beata Szczygieł Szkoła Podstawowa Nr 11
- Agnieszka Wojciechowska Szkoła Podstawowa Nr 11
- Hanna Szymczak Szkoła Podstawowa Nr 13
- Mirosława Cackowska Szkoła Podstawowa Nr 13
- Grażyna Buczel Szkoła Podstawowa Nr 14
- Alina Olejarczyk Szkoła Podstawowa Nr 14
- Kamila Lis Szkoła Podstawowa Nr 14
- Barbara Kojtka Szkoła Podstawowa Nr 15
- Hanna Twarogowska Szkoła Podstawowa Nr 15
- Zbigniew Trybel Szkoła Podstawowa Nr 15
- Renata Rekowska Szkoła Podstawowa Nr 17
- Iwona Pawłowska Szkoła Podstawowa Nr 17
- Magdalena Ostrowska Szkoła Podstawowa Nr 17
- Izabela Orłowicz Szkoła Podstawowa Nr 18
- Małgorzata Kapsa Szkoła Podstawowa Nr 18
- Barbara Rolewska Szkoła Podstawowa Nr 19
- Monika Sulecka Szkoła Podstawowa Nr 19
- Izabela Skrzyniarz Szkoła Podstawowa Nr 23
- Sylwia Adryjańczyk Szkoła Podstawowa Nr 23
- Renata Samorowska Szkoła Podstawowa Nr 24
- Marcin Zawadzki Szkoła Podstawowa Nr 27
- Joanna Sujkowska-Drążkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 28
- Marta Grochowska Szkoła Podstawowa Nr 28
- Grażyna Budzyń Szkoła Podstawowa Nr 31
- Barbara Marcinkowska Szkoła Podstawowa Nr 32
- Maria Janus Szkoła Podstawowa Nr 32
- Iwona Błaszkowska Szkoła Podstawowa Nr 33
- Urszula Stępniewska Szkoła Podstawowa Nr 35
- Iwona Piersa Szkoła Podstawowa Nr 35
Licea ogólnokształcące
- Iwona Bukowska I Liceum Ogólnokształcące
- Agata Jurkowska I Liceum Ogólnokształcące
- Agnieszka Jędrzejewicz I Liceum Ogólnokształcące
- Dariusz Lerch V Liceum Ogólnokształcące
- Łukasz Skowroński VII Liceum Ogólnokształcące
- Małgorzata Rama VII Liceum Ogólnokształcące
- Marzena Reszke IX Liceum Ogólnokształcące
- Gabriela Gustowska IX Liceum Ogólnokształcące
Zespoły szkół
- Elżbieta Tomaszewska Centrum Kształcenia Ustawicznego
- Anna Bilicka Centrum Kształcenia Ustawicznego
- Hanna Charęza Zespół Szkół Nr 1
- Małgorzata Fudali-Nica Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
- Małgorzata Madajczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
- Anna Schmelter Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
- Agnieszka Rybacka Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
- Justyna Sawicka Zespół Szkół Nr 10
- Joanna Solska Zespół Szkół Nr 10
- Sylwia Kędziora Zespół Szkół ZS Nr 26
- Magdalena Mikołajczyk Zespół Szkół ZS Nr 26
- Łucja Modzelewska Zespół Szkół Ekonomicznych
- Małgorzata Neckowicz Zespół Szkół Ekonomicznych
- Wanda Ulatowska Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
- Magdalena Paczkowska Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
- Beata Wróblewska Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych
- i Elektronicznych
- Krystyna Kłosińska Zespół Szkół Muzycznych
- Aleksandra Kotowska Zespół Szkół Muzycznych
- Dorota Bojarczuk Zespół Szkół Muzycznych
- Grzegorz Radziejewski Zespół Szkół Muzycznych
- Zyta Karczewska Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO
- Anna Umańska Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO
- Monika Czepukojć Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO
- Mariusz Poznański Zespół Szkół Samochodowych
- Dorota Łucka Zespół Szkół Technicznych
Placówki oświatowe
- Małgorzata Chojnowska-Wiśniewska Młodzieżowy Dom Kultury
- Paweł Pawłowski OPP „Dom Harcerza”
- Agnieszka Fajfer Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
- Joanna Sandecka-Laps Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Dyrektorzy
- Joanna Rutkowska Przedszkole Miejskie Nr 8
- Anna Blek Przedszkole Miejskie Nr 17
- Waldemar Gancarz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
- Lidia Stupak Szkoła Podstawowa Nr 3
- Małgorzata Białek Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
- Grzegorz Bortnowski Szkoła Podstawowa Nr 8
- Alicja Golon Szkoła Podstawowa Nr 19
- Bożena Rzemieniuk Szkoła Podstawowa Nr 32
- Renata Puzdrowska OPP „Dom Harcerza”
- Józef Pyrczak Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
Wideo
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera