Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugiej tercji role nieco się odmieniły. Obie ekipy...

Toruń: Kompleks Cracovii trwa. Energa przegrała na Tor-Torze. Zobacz zdjęcia kibiców!

W drugiej tercji role nieco się odmieniły. Obie ekipy rzuciły się do ataków, ale bramkę zdobyli torunianie. Wyrównującą bramkę zdobył niezawodny Robert Korczocha. W trzeciej tercji torunianie przycisnęli, co... skończyło się golem dla Cracovii. W 47. minucie zdobył go Collin Shirley. Mimo ambitnych ataków gospodarzom nie udało się doprowadzić do dogrywki, a w ostatniej minucie stracili jeszcze gola do pustej bramki.

KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 1:0, 0:1)

0:1 D. Ismagiłow - A. Ježek, J. Gula (18:39), 1:1 R. Korczocha - M. Syty, H. Limma (28:27), 1:2 C. Shirley - S. Csamangó (46:20), 1:3 J. Šaur - E. Němec, D. Kapica (59:06)

W Żaganiu ślubowanie radnych i burmistrza jak rockowy koncert! Sala pękała w szwach!

Ciekawe spotkanie w Czeladzi. Nie bądź obojętny!