Polecamy

TOP 10 miejsc na urodziny dla dziecka w Toruniu i okolicach. Gdzie i za ile? © fbcom/bricks4kidzTorun
[2/12]

TOP 10 miejsc na urodziny dla dziecka w Toruniu i okolicach. Gdzie i za ile?

Bricks 4 Kidz

ul. Grudziądzka 110-114 (Biurowiec Business Park)

Bricks 4 Kidz to miejsce dla wszystkich maluchów, które uwielbiają klocki LEGO. W salach zabaw dostępnych jest ponad 500 modeli o różnym stopniu trudności. Urodziny trwają dwie godziny.
Co ciekawe, w Bricks 4 Kidz można też urządzić przyjęcie tematyczne ze specjalnie dobranymi dekoracjami i modelami klocków. Wśród propozycji znalazły się m.in. takie smaczki jak "Łapiemy złe ptaki - Angry Birdies", "Wyprawa w kosmos z bohaterami Star Wars", "W poszukiwaniu Pokemonów" czy "Wyspa Dinozaurów". Również maluchy, które uwielbiają Harry'ego Pottera czy Krainę Lodu będą się świetnie bawić w toruńskim centrum klocków LEGO.

Zobacz także: Najsympatyczniejsze pary w Toruniu. Zobaczcie zdjęcia!

Warto dodać, że w okresie obostrzeń sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa w zabawie urodzinowej może uczestniczyć maksymalnie 12 dzieci. Koszt organizacji urodzin dla 10 osób zaczyna się od 340 zł.


Urodziny dla dziecka to zawsze spore wyzwanie. Nasze pociechy bywają bardzo wymagające. Nie wszystkie chcą obchodzić swoje święto w domowym zaciszu. Gdzie w Toruniu i okolicach warto wyprawić urodziny najmłodszym? Oto miejsca najczęściej polecane przez toruńskie mamy!

Najnowsze wiadomości

reklama