Sukces siatkarzy AZS OŚ Toruń

UM Torunia
Sukces siatkarzy AZS OŚ Toruń UM Torunia
Para AZS OŚ Toruń - Michał Szabłowicz i Szymon Jezierski wywalczyła złoty medal w rozgrywanym w Warszawie w dniach 28-31 lipca turnieju finałowym Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej. Wynik turnieju na stołecznych boiskach Let’s Go Beach jest największym sukcesem w historii klubu.

Awans do turnieju finałowego został wywalczony na zawodach, które odbyły się na początku lipca w Starych Jabłonkach, gdzie toruńska para pokonała wszystkich rywali i wygrywając turniej półfinałowy awansowała do finałów.