Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń 0:2 w 7. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

Marcin Gołembiewski
Mecz na szczycie tabeli 7. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozegrano w Łochowie. Od początku były jednak typowe szachy. Sytuacji zespoły stworzyły jak na lekarstwo. O wyniku zadecydowało 5 minut drugiej połowy. Zobaczcie relacje i zdjęcia z meczu.

W 68 min. idealne podanie Daniela Katerli wykorzystał Kamil Woroniecki i goście objęli prowadzenie. Po chwili serię z golem do 5. meczów mógł przedłużyć Łukasz Witucki, ale przegrał pojedynek z Michałem Dumieńskim, bramkarzem gospodarzy. W 72 min. rozstrzygnęły się już losy spotkania. Z wolnego uderzył Woroniecki. Ten strzał golkiper Sportisu jeszcze odbił, ale przy dobitce wprowadzonego Wojciecha Lewandowskiego był już bezradny. Sportis zanotował pierwszy mecz bez zdobytej bramki w tym sezonie (jako już ostatni zespół 4. ligi) i przerwał serię pięciu spotkań bez porażki (4 wygrane i remis).

Test. Sprawdź co wiesz o rozgrywkach 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 6. kolejkach

Zapis relacji na żywo

INNE WYNIKI 7. KOLEJKI 4 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

Sobota (14.09)

KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń 0:2 (0:0)
77 - Krzywicki s bramkarza
73 - zmiany w Sportisie, weszli: Krzywicki, Wojciechowski, Słupecki, zeszli: Janu, Bombelenga, Romanek
GOOOL 72 - Wojciech Lewandowski 0:2. Z wolnego Woroniecki, broni Dumieński, ale dobija z bliska Lewandowski
22 - 0:0
16 - po rożnym Sportisu, Witucki wyszedł 1 na 1 z obrońcą gospodarzy, ale bez efektów
10 - Janu z rzutu wolnego z 20 metrów ale strzał ponad bramką
5 - 0:0
1 - goście od środka

Piotr Fiutak

Mecz na szczycie tabeli. Wygrana Sportisu, który jako jedyny zespół w tym sezonie w każdym meczu strzelał minimum gola, da beniaminkowi awans na pozycję lidera 4. ligi.
SPORTIS: Dumieński - Kipeya, Frasz, Peters, Kujawka, Bombelenga, Nhlakanipho, Romanek, Janu, Tomczak, Podolski
POMORZANIN: Zapała - Kordyla, Szprenglewski, Witucki, Więckowski, Zaborowski, Hayashi, Katerla, Wróblewski, Jastrzembski