Sparingi przed rundą wiosenną 2022 drużyn z Kujawsko-Pomorskiego [wyniki, strzelcy]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 Arkadiusz Wojtasiewicz
Udostępnij:
Piłkarskie zespoły z Kujawsko-Pomorskiego rozgrywają mecze kontrolne przed rundą wiosenną. Podajemy wyniki i strzelców rozgrywanych sparingów. Przede wszystkim naszych drużyn z 3. i 4. ligi, którzy rundę wiosenną rozpoczną w weekend 12/13 marca.

Wideo. Fragment sparingu Lider Włocławek - Kujawiak Kowal

Sobota/niedziela 12/13 marca

Zdrój Ciechocinek - Unia II Janikowo 7:1 (3:0)
Bramki: Majchrzak 4, Zwolankowski, Kałuża, Czułkowski - .

Tarpan Mrocza - Goplania Inowrocław 4:2 (2:0)
Bramki: Jakub Witucki, Krystian Born 2, Paweł Kanik - Arkadiusz Makowiecki 2

Wisła Nowe - OTS Osiek 3:3
Bramki: Patryk Sulkowski, Bartosz Górczyński, Filip Sikorski - Mateusz Topolewski 2, Paweł Kazubowski

GKS Baruchowo - Amator Maszewo 3:3
Bramki: Piotr Kierus -

Kujawiak Kowal - Orzeł Służewo 0:3 (0:1)
Bramki: Szymon Zakrzewski, Rafał Kołacki, Szymon Zupa

Kujawiak Kowla - Orzeł Służewo 0:3

Sparing Kujawiak Lumac Kowal - Orzeł Służewo 0:3. Ostatni sp...

Kasztelan Sierpc - Wisła Dobrzyń 3:3
Bramki: - Patryk Olewiński, Bartosz Śmigiel, Paweł Rzęsiewicz

Noteć Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:5
Bramki: Kacper Baranowski, Filip Waśkiewicz, Marcin Pieściński, Arkadiusz Ugorski 2

Elana Toruń - Łokietek Brześć Kujawski 4:0

Elana Toruń - Mustang Ostaszewo 3:2

Cukrownik Tuczno - GKS Fabianki 5:2 (2:2)

Unia Wapno - Noteć Łabiszyn 0:0

Unia Leszcze - Tęcza Topólka junior starszy 6:2 (2:0)
Bramki: Daniel Kapela 2, Damian Sikorski, Sebastian Deręgowski, Piotr Adamkiewicz, Patryk Zalewski -

Niedziela 6 marca
Gwiazda Bydgoszcz - Start Stawki 4:1 (1:0)

Lider Włocławek juniorzy starsi - LTP Lubanie 3:1 (1:0)
Bramki: Dawid Miłowski (16, karny), Nikolas Brzeziński (53), Mateusz Kołodziejski (75) - (55)

Unia Leszcze - Błękitni Mąkolno 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Radkowski, Soufiane Chibane, Damian Sikorski -.

UKS SMS Włocławek - GKS Fabianki 4:4 (1:2)
Bramki: - Przemysław Słomski 4

Kujawiak Lumac Kowal - UKS SMS Włocławek 2:2 (1:0)
Bramki: Dawid Kwiatkowski (36), Patryk Molenda (56) - (62), (75)

Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 2:4
Bramki: Budka, Detmer -

Sobota 5 marca
SKS Słupca - Unia Solec Kujawski 4:6 (3:1)
Bramki: - Sebastian Pacek 2, Grzegorz Adamski 3 (w tym karny), Łukasz Nowak,

Dąb Barcin - Notecianka Pakość 1:6 (0:6)
Bramki: (49) - Przemysław Strzesak (11), Kacper Mozgawa (13), Norbert Rościszewski (15), Bartłomiej Dreżewski (20), Przemysław Swójnóg (38), Dawid Szefler (43)

Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Skonieczka2

Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 5:4 (1:3)
Bramki: Jay Jaskólski, Maciej Sieradzki 2, Piotr Mroziński, Krzysztof Chojnacki - Gracjan Szpucha, testowany 2, Sebastian Antas

Zamek Gołańcz - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0)
Bramki: (75) - Błażej Wyrkowski (78)

Zdrój Ciechocinek - Legia Chełmża 3:1 (2:0)
Bramki: Majchrzak, Kajak, Rafiński -

LZS Bobrowo - Zamek Kurzętnik 5:0

Sokół Radomin - Naprzód Jabłonowo 1:3 (1:1)
Bramki: Paweł Jachowski - Łukasz Kalinowski, Szymon Hanzek, Szymon Gniot

Fregata Polanowice - Goplania Inowrocław 1:4
Bramki: - Fabian Lewiński, Mikołaj Goczkowski, Łukasz Bartoszkiewicz, Przemysław Czaplewski

Wisła Nowe - Pomorzanin Skórcz 2:1
Bramki: F. Sikorski, A. Majka - Szopiński

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Hetman Orchowo 5:1 (2:1)
Bramki: Wisz, Marcisz, Sobek, testowany, Wiktorowicz -.

GKS Baruchowo - Szopen Sanniki 5:1
Bramki: P. Kierus 2, Jędrzej Tomaszewski 2, Michał Rosiak

Orzeł Służewo - Dąb Bąkowo 4:2
Bramki: Zupa, Kwiatkowski, Salwa, Zielonka -.

BKS Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski 4:3 (1:2)
Bramki: Jakub Nowak, Oskar Andrzejewski, testowany I, testowany II -

Piątek 4 marca
Inter Warszawa - Kasztelan Papowo Biskupie 1:0

AKS Łódź - Lider Włocławek 4:3 (1:2)
Bramki: (2, karny), (66), (78), (85) - Michał Świątkowski (9), Tomasz Szablewski (43, wolny), Adrian Kowalewski (90)

Czwartek 3 marca
Kujawianka Izbica Kujawska - Termy Uniejów 8:0
Bramki: Mateusz Majewski 2, Maciej Rojewski 2, Gracjan Szpucha 2, Sebastian Antas, Jakub Makselan

GKS Baruchowo - GKS Fabianki 2:1 (1:1)
Bramki: (31), (78) - Jakub Brandt (30)

Znasz wynik sparingu, strzelców? Daj znać
e-mail: [email protected]
MESSENGER
Telefon: 519 503 679

Wtorek 28 lutego
Orlęta Aleksandrów Kujawski - STS Zamek Bierzgłowski 6:2 (2:1)
Bramki: testowany I (15), Łukasz Witucki (24), testowany II (50), testowany III (52), Miłosz Sadowski (72), Michał Żuchowski (89) - (40, karny), (68)

Niedziela 27 lutego
Wisła Nowe - Zryw Wielki Lubień 1:4
Bramki: A. Majka - S. Strzelczyk 2, K. Waliszewski, R. Urbańczyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz junior starszy 7:3
Bramki: Łukasz Witucki 4 Sebastian Fido, testowani 2

Wda Świecie junior st. - Ogniwo Zegartowice 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Adrych, Oskar Kubiak -

Goplania Inowrocław - Orzeł Służewo 3:4 (0:2)
Bramki: Mikołaj Goczkowski, Fabian Lewiński 2 - Szymon Zakrzewski, Kamil Jakóbczak, Filip Kuczyński, Szymon Zupa

Błękitni Gąbin - Wisła Dobrzyń 2:6
Bramki: - Patryk Olewiński 3, Adrian Nowak 2, Damian Bukowski

Wisła Gruczno - Legia Chełmża 5:1 (1:0)
Bramki: Roszak, Wietrzykowski 2, Waśkowski, Sobczak

Unia Leszcze - MGKS Lubraniec 4:3 (3:3)
Bramki: Soufiane Chibane 2, Patryk Zalewski, Mateusz Radkowski -

Kasztelan Papowo - Tęcza Wiąg 2:1
Bramki: Ewert, Zmysłowski -

Sobota 26 lutego
Wisła II Płock - Włocłavia Włocławek 2:1 (1:0)
Bramki: - Kamil Kuropatwiński

GKS Wikielec - Lech Rypin 2:0 (1:0)

BKS Bydgoszcz - Notecianka Pakość 3:1 (0:0)
Bramki: Nowak (53), Andrzejewski (55), Januszewski (73) - Mateusz Gryglewicz (66)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 3:0
Bramki: Jakub Czesiński, Szymon Maziarz, Maciej Kot

Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo 1:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Majchrzak (18) - Mateusz Góra (40)

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 (1:1)
Bramki: Stanisław Wędzelewski (31), Kamil Żylski (51) - Patryk Zych (11)

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 (26.02.2022)

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 [zdjęcia]

Kujawianka Izbica Kujawska - KKS II Kalisz 2:0
Bramki: Wojtyszyn i testowany

Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 5:0 (5:0)
Bramki: Kamil Koronowski 2, Piotr Ziółkowski, Kamil Skonieczka i samobójcza

Wda Świecie - Jeziorak Iława 1:2 (1:0)
Bramki: Gabriel Santos Falciano -

Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 1:1

Orzeł Służewo - Noteć Inowrocław 6:0 (0:0)
Bramki: Szymon Zakrzewski 3, Jakub Wesołowski 2, Michał Piotrowski

Wda II Świecie - Stal Grudziądz 3:3 (1:2)
Bramki: Jakub Ratkowski, Oskar Graczyk, Dominik Rybacki -

Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno 3:2 (2:1)
Bramki: Olaf Wójtowicz 3 - Piotr Gross, Piotr Kaczkowski

Start Warlubie - Sokół Lubichowo 3:3 (1:2)

Gwiazda Starogórd - Pomowiec Kijewo 6:3
Bramki: Mateusz Skowroński, Dominik Karczewski, Michał Matuła, Karol Nicieja 2. Kacper Tomaszek - Marcin Mątewski, Krzysztof Taczkowski, Patryk Górmiński

Lider Włocławek - Kujawiak Kruszyn 4:1 (3:0)
Bramki: Damian Figura 2, Wiktor Mikołajczak, Tomasz Szablewski

Mecz sparingowy Lider Włocławek - Kujawiak Kruszyn, 26 lutego 2022 roku.

Sparing Lider Włocławek - Kujawiak Kruszyn przed rundą wiose...

GKS Baruchowo - Baszta Przedecz 4:0
Bramki: M. Rosiak, P. Olczak, S. Giętkowski, T. Tyralski

UKS SMS Włocławek - GKS Fabianki 5:6

Wiślanin Bobrowniki - Zdrój Ciechocinek 2:11 (1:7)
Bramki: - Matuszak 3, Kałuża 3, Rafiński 3, Majchrzak, Czułkowski

Sparta Przysiersk - Wojownik Wabcz 3:3

Lech Dobre - Sadownik Waganiec 2:0 (0:0)
Bramki: Daniel Lewandowski, Dominik Kościński

Unia Wąbrzeźno - Błękitni Podwiesk 5:2 (1:2)

Mazur Gostynin - Kujawiak Kowal 3:2 (2:0)
Bramki: - Adrian Rybka, Szymon Lewandowski

Gwiazda Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 1:3 (1:1)

STS Zamek Bierzgłowski - Start Stawki 3:4 (2:3)
Bramki: (35), (40), (61) - Beliński (8), Parzybut (20), Witkowski (42), Janik (51)

Wkra Żuromin - Sparta Brodnica 3:4
Bramki: Kaczyński, Tuptyński, Rutkowski, samobójcza.

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Strażak Licheń 4:2
Bramki: Marcin Pieściński 2, Kacper Baranowski, Filip Waśkiewicz -

Unia Gniewkowo - Łokietek Brześć Kujawski 7:3
Bramki: Kamil Fajkowski 3, Janusz Olach Mateusz Balik, Kacper Włodarczyk, Daniel Majer -

Piątek 25 lutego
Huragan Pobiedziska - Pogoń Mogilno 1:3 (0:1)
Bramki: - Piotr Mroziński 2, Filip Śliwiński

Czwartek 24 lutego
Lech Rypin - Victoria Lisewo 4:2 (2:0)
Bramki: Daniel Jasieniecki (3), Radosław Rybka (31), Maciej Rożnowski 2 (53, 59) - Dominik Zając (71, karny), testowany (88)

Środa 23 lutego
Olimpia Grudziądz - KS Kutno 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) - grano 3x45 minut
Bramki: Jakub Bojas (64), Hubert Antkowiak (86), Hubert Mich (113), Marko Zawada (123), Kacper Jarzec (134)

Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:4
Bramki: Bartłomiej Kosiński, Paweł Marszałek - Łukasz Witucki 3, Miłosz Sadowski!

Noteć Gębice - Gopło Kruszwica 1:2
Bramki: Kajetan Kołacki -

Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Gryglewicz (43), Mateusz Gryglewicz 3 (51, 63, 84), Przemysław Swojnóg (58), Dawid Szefler 2 (65, 86), Norbert Rościszewski (67), Patryk Nowak (69, 70)

Stoczniowiec Płock - Lider Włocławek 5:0 (1:0)

Elana Toruń - BKS Bydgoszcz 0:2 (0:1)
Bramki: testowany, Oskar Januszewski

Olimpia II Grudziądz - Chełminianka Chełmno 3:4 (1:3)
Bramki: - Piotr Kaczkowski 2, Piotr Gross, testowany

Piłkarze Olimpii (zielone stroje) w ostatnim sparingu pokonali KS Kutno 5:0.

Aby zobaczyć zdjęcia ze sparingu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>

Mecz sparingowy: Olimpia Grudziądz - KS Kutno. Ostatni test....

Poniedziałek 21 lutego
Polonia Lidzbark Warmiński - Sparta Brodnica 2:3
Bramki: - Domżalski, Kozłowski, Martyniuk

Niedziela 20 lutego
Grom Osie - Pomowiec Kijewo Królewskie 7:5 (5:0)
Bramki: - Adrian Gwarek 2, Maciej Trzciński 2, Piotr Pieńczewski

Chemik Moderator Bydgoszcz - Elana Toruń 2:0

Orzeł Służewo - GOL Brodnica 4:4

Zryw Wielki Lubień - Kasztelan Papowo Biskupie 0:2
Bramki: Pudlewski 2

Wisła Gruczno - Czarni Lniano 5:0 (3:0)
Bramki: Waśkowski, Modracki, Roszak, Makowiecki, Chiliński

Unia Choceń - Wicher Wielgie 3:2
Bramki: Kamil Heliński (wolny), Mateusz Malinowski (karny), Tymoteusz Kwiatkowski

Wda II Świecie - Ogniwo Zegartowice 6:1 (2:0)
Bramki: Marcel Stanicki, Bartosz Naguszewski, Filip Małachowski, Filip Ławicki, Oskar Graczyk, Kacper Topolski

Wda Świecie junior st. - Tęcza Wiąg 4:1 (1:0)
Bramki: Filip Małachowski Filip 2, Wiktor Zacharek

Błękitni Podwiesk - Chełminianka Chełmno 2:12 (0:4)
Bramki: - Piotr Gross 2, Damian Kijewski 2, Piotr Kaczkowski (karny), Dawid Szpankiewicz, Paweł Śmigielski, testowany I 4, testowany

Pogoń Słupia - Wisła Dobrzyń 3:5
Bramki: - Adrian Nowak 2, Damian Bukowski, Paweł Rzesiewicz, Patryk Olewiński

Sobota 19 lutego
Olimpia Koło - Włocłavia Włocławek 0:5 (0:3)
Bramki: Rafał Jankowski (10), Mariusz Miłek (40), Kamil Kuropatwiński (45), Stanisław Łojewski (50), Damian Kacperski (60)

Pomorzanin Toruń - Start Pruszcz 2:1 (2:0)
Bramki: - Olaf Wójtowicz

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 4:2 (2:1)
Bramki: - Grzegorz Adamski, Sebastian Pacek

Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1:3 (1:2)
Bramki: Tomasz Bzdęga (19, głową) - Adam Kujawski (12), Patryk Zych (45), Sebastian Ginter (72)

Wda Świecie - Grom Nowy Staw 0:1 (0:0)

Sokół Radomin - Drwęca Golub Dobrzyń 11:1
Bramki: Paweł Jachowski 3, Piotr Marcinkowski 3, Kornel Stasiak 2, Hubert Stogowski, Przemysław Jachowski, Dawid Muchewicz -.

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno 6:4

Lech Rypin - Tłuchowia Tłuchowo 5:4 (3:1)
Bramki: Radosław Lewandowski 4 (29, 41, 56, 72), Maciej Rożnowski (39, karny) - (44), (75), (79), (89)

Mustang Ostaszewo - Cuiavia Inowrocław 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Nowakowski (16), testowany I 2 (47, 54), testowany II (84)

Unia Gniewkowo – Victoria Czernikowo 5:4 (4:1)
Bramki: Radosław Kłosowski 2, Łukasz Cięgotura (karny), Mateusz Zboiński, Michał Hałas -

Wiślanin Bobrownik - Orzeł Głogowo 4:7 (1:2)
Bramki: Krystian Szpanelewski 2, Piotr Charzewski 2 -.

Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz Wudzyn 4:2
Bramki: Mateusz Góra 3, Damian Stasikowski

Lider Włocławek - Kujawiak Kowal 5:3 (1:1)
Bramki: Adrian Kowalski (27), Michał Świątkowski (54), Tomasz Szablewski (57), Dawid Mikołajczak (64), testowany (72) - Bartosz Kaczor (2), Dawid Kwiatkowski (69), Adrian Mieszkalski (78)
W pierwszej połowie Kamil Frąckowiak i Adrian Kowalski nie wykorzystali rzutów karnych. Obronił Bartłomiej Szablewski, bramkarz Kujawiaka.

Mecz sparingowy Lider Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal, 19 lutego 2022 roku.

Sparing Lider Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal. 8 goli, dwa ...

Noteć Łabiszyn - Notecianka Pakość (11, Barcin) - mecz odwołany
ZAP Syrena Zbąszynek - Pogoń Mogilno (13) - mecz odwołany
Unia Wąbrzeźno - Zdrój Ciechocinek (14) - mecz odwołany
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski (14, Włocławek) - mecz odwołany
Zawisza Bydgoszcz - Lechia II Gdańsk (11) - mecz odwołany

Zawisza Bydgoszcz w sobotę zamiast dwóch sparingów rozegrał tylko grę wewnętrzną.

Aby obejrzeć zdjęcia z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>

Zawisza Bydgoszcz. W sobotę drużyna miała problemy. Była tyl...

Niedziela 20 lutego
Elana Toruń - Zamek Bierzgłowski (18)

Środa 16 lutego
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Marzec 2 (1, 6), Kacper Jarzec (81)

Chełminianka Chełmno - LZS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 3:4 (2:2)
Bramki: Przemysław Misiaszek, Damian Kijewski, Bartosz Wiśniewski -

Kujawianka izbica Kujawska - Huragan Pobiedziska 3:2 (2:0)
Bramki: Sebastian Antas, testowani 2 -

Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo 0:0

Mecz sparingowy Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo, 16 lutego 2022 roku.

Sparing Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo [zdjęcia, wideo]

Budowlany KS Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Nowak - Ernest Korek

Unia Wąbrzeźno - Naprzód Jabłonowo 1:1 (1:0)
Bramki: Stanisław Jabłoński - Artur Rozumiakini

Stoczniowiec Płock - Sparta Brodnica 3:3
Bramki: - Janczak, Kozłowski i Piskorski.

Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 5:3
Bramki: Kościecha, Kurlus, Podolski, Raczkowski, Kotyński.

W meczu sparingowym trzecioligowa Olimpia Grudziądz pokonała grającą w klasie okręgowej Elanę Toruń 3:0.

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>

Mecz sparingowy: Elana Toruń - Olimpia Grudziądz. Trzy gole ...

Wtorek 15 lutego
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 4:0 (0:0)
Bramki: Tomasz Szablewski, Nikolas Brzeziński, Patryk Ziemiann, Dawid Mikołajczak

Sobota 12 lutego

Start Warlubie - Chełminianka Chełmno 2:4 (1:2)
Bramki: - Przemysław Misiaszek, Damian Kijewski, Kamil Kurkiewicz, testowany.

Gwiazda Starogród - Czarni Lniano 6:1

Orzeł Służewo - Flisak Złotoria 3:3

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałęcz Babiak 0:3

Naprzód Jabłonowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:3 (3:1)
Bramki: Mateusz Olejnik, Adrian Kural, Artur Rozumiakini -

Wisła Gruczno - Piast Bądkowo 9:1 (4:0)

Wda Świecie junior st. - Kasztelan Papowo 0:0

Wda II Świecie - Sparta Przysiersk 3:1 (1:1)
Bramki: Kacper Kubiak 2, Kacper Topolski -

Victoria Smólnik - Wzgórze Raciążek 3:2 (1:1)

Sobota 12 lutego

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1:1
Sparing został przerwany w 42 minucie. W związku z kontuzją jakiej doznał Adrian Brzeziński (noga złamana w dwóch miejscach!). Jak informuje Cuiavia na swojej stronie na facebooku zawodnicy z Inowrocławia postanowili zejść z boiska i zakończyć dalszą grę.

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0:0

Olimpia Grudziądz bezbramkowo zremisowała z Olimpią Elbląg

Olimpia Grudziądz bezbramkowo zremisowała z Olimpią Elbląg [zdjęcia]

LZS Bobrowo - Grot Kowalki 5:3

Wda Świecie – Wierzyca Pelplin 7:4 (2:3)
Bramki: Karol Maliszewski 2, Gabriel Falciano, Adam Safian, Daniel Widz 2, Wiktor Majer.

Drwęca Golub Dobrzyń - Pomowiec Kijewo 1:2
Bramki: - Jacek Jantoń, Jakub Walczak.

Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Serock 1:1 (1:0)
Bramki: Piotr Ziółkowski (45) - Eryk Rocławski (90, samobójcza)

Tor Laskowice - Ogniwo Zegartowice 0:5

Unia Solec II Kujawski - Start Stawki 3:5 (2:2)
Bramki: - Witkowski, Żywica, Paczek (karny), Urbański, Soleniewicz

Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 2:6 (1:0)
Bramki: Damian Figura, Adrian Kowalski -

Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo (12.02.2022)

Sparing Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 2:6. Mistrz jes...

Polonia Bydgoszcz - Sportis Łochowo 2:4
Bramki: - Michał Kalitta, Mateusz Góra, Mateusz Zbiranek, Igor Kondrat

Nielba Wągrowiec - Pogoń Mogilno 2:2 (0:2)
Bramki: (51), (82) - Jay Jaskólski (15), Wiktor Mrówczyński (29)

Lech Rypin - Jeziorak Iława 3:0 (1:0)
Bramki: Szymon Moszczyński (36), Maciej Rożnowski (50), Jakub Listkowski (85)

BKS Bydgoszcz - Goplania Inowrocław 3:0 (1:0)
Bramki: Nowak, Januszewski, testowany

Lech II Poznań - Zawisza Bydgoszcz 2:0

KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 0:5 (0:2)
Bramki: Sebastian Pacek (12), Oliwer Moranowski (25, karny), Masato Hayashi (62), Szymon Babiarz (71), Krzysztof Szal (80)

Pomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica 3:2 (3:1)
Bramki: - samobójcza, Kacper Kornacki,

Notecianka Pakość - Huragan Pobiedziska 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Gryglewicz (33) - (25), (65)

Zdrój Ciechocinek - Promień Kowalewo 8:3 (0:1)
Bramki: Rafiński 4, Krzyżanowski 2, Wiśniewski, Zakrzewski -.

Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski 10:3 (1:2)
Bramki: Jakub Mieszkowski, Adrian Rybka 4, Alan Czerwiński, Łukasz Grube, Adrian Mieszkalski, Patryk Cichocki 2 -

Wisła Nowe - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1
Bramki: Damian Drężek, Adrian Majka -

Victoria Czernikowo - Łokietek Brześć Kujawski 6:2 (1:2)
Bramki: - Kubiak 2

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kruszyn 2:1
Bramki: Adam Młodzieniak, Miłosz Sadowski -

Start Pruszcz - Chojniczanka II Chojnice 3:2 (3:1)
Bramki: Olaf Wojtowicz 2, Daniel Czarnowski -

LTP Lubanie - Wiślanin Bobrowniki 3:2 (0:1)
Bramki: - Piotr Charzewski, Daniel Wichrowski.

Mień Lipno - Pogrom Zbójno 2:0 (2:0)
Bramki: Dawid Gracyk, Filip Falkowski

Piaski Bydgoszcz - Czarni Wierzchosławice 2:3
Bramki: - Kamil Brzustowicz, Michał Wilk, Sławomir Strzelczyk

GLKS Dobrcz-Wudzyń - LKS Dąbrowa Chełmińska 3:0 (2:0)
Bramki: Oskar Sapa, Paweł Dudzik 2

Sparta Brodnica - Sokół Radomin 7:0

Elana Toruń - Unia Gniewkowo 3:1

LZS Bobrowo - Grot Kowalki 5:3
Unia Leszcze - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:5 (0:1)
Hetman Orchowo - Unia II Janikowo 2:1
Zagłębie Piechcin - LZS Kościelec 3:2
Dąb Barcin - Gryf Sicienko 2:2
Pałuczanka Żnin - LZS Grochowiska Księże 4:1
Noteć II Gębice - Wilki II Wilczyn 2:2
Cukrownik Tuczno - Jeziora Wielkie 2:0
Pogoni II Mogilno - Mikrus Szadłowice 6:1
Szubinianka Szubin - Piast Kołodziejewo 3:2
LZS Jadowniki - Kolorowi Krusza Zamkowa 4:2
Zootechnik Kołuda Wielka - Olimpia II Koło 5:1

Tarpan Mrocza- Gwiazda Bydgoszcz 9:3
Bramki: Kamil Adamski 3, Fellipe Eduardo 3, Krystian Born, Bartek Stoppel, Kacper Wydrzyński - .

Piątek 11 lutego
Wisła II Płock - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3 (0:1)
Bramki: testowani 2, Mateusz Majewski (wolny)

Unia Janikowo - Sokół Ostróda 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Ginter (70)

Unia Janikowo (na niebiesko) zmierzyła się w Toruniu z Sokołem Ostróda.

Aby obejrzeć zdjęcia ze sparingu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>

Sparing Unia Janikowo - Sokół Ostróda. Pierwsze zwycięstwo [zdjęcia]

Niedziela 13 lutego
Piast Łasin - Zryw Wielki Lubień (12, Świecie)
Błękitni Podwiesk - Mustang Ostaszewo (14, Świecie)
Wda Świecie junior starszy - Kasztelan Papowo (18)
Wda II Świecie - Sparta Przysiersk (20)

Czwartek 10 lutego
GKS Baruchowo - Lech Dobre 1:1 (1:0)
Bramki: - Marcel Krygier

Gwiazda Starogród - Tartak Klamry 9:1

Wtorek 8 lutego
BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 2:2 (0:2)
Bramki: Jakub Nowak, Rafał Kostkowski (karny) - Michał Kozłowski, Krzysztof Bogdziński

Środa 9 lutego
Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Wolsztyński (60), Artur Pląskowski (77)

Cuiavia Inowrocław - Sokół Kleczew 3:3 (1:2)
Bramki: zawodnik testowany I (44), zawodnik testowany II (66), Patryk Kozłowski (68) - Emanuel Mikołajczyk (11), Krzysztof Kołodziej (27), testowany (59, samobójcza)

Zagłębie Piechcin - Gopło Kruszwica 1:3 (0:2)
Bramki: Paweł Marciniak - Patryk Nowacki 2, testowany

Mieszko Gniezno - Noteć Gębice 11:2 (3:1)
Bramki - Krzysztof Kowalski, Kajetan Kołacki

Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 1:1 (0:1)
Bramki: 70 (karny) - Sebastian Pacek (37)

Nielba Wągrowiec - Piast Kołodziejewo 11:1

Sobota, niedziela 5/6 lutego
Mieszko Gniezno - BKS Bydgoszcz 3:0 (3:0)
Bramki: Tomasz Kaźmierczak 2 (3, 35), Tomasz Bzdęga (44, karny)

Unia Janikowo - Hobro IK, Dania 0:0

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0 (1:0)
Bramki: Adrian Kowalski, Kamil Frąckowiak, Michał Świątkowski, Wiktor Gawroński, samobójcza

Mecz sparingowy, Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska, 5 lutego 2022 roku.

Sparing Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0 [zdjęcia]

Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław 2:1 (0:1)
Bramki: - Adrian Brzeziński

Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 2:2 (1:0)
Bramki: Korneliusz Sochań (43), Kamil Żylski (87, karny) - testowany (78), Paweł Wróblewski (82, głową)

Nielba Wągrowiec - Notecianka Pakość 4:0 (1:0)

Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 3:2 (2:0)
Bramki: Jakub Makowski 2, Kacper Lewandowicz - testowany 2 (72, 87)

Sportis Łochowo - Łokietek Brześć Kujawski 9:1 (4:0)
Bramki: Michał Kalitta 4, Mateusz Góra 2, Mateusz Zbiranek 2, Marcin Droż - Piotr Szczęsny

Unia Solec Kujawski - Zjednoczeni Trzemeszno 7:2 (4:1)
Bramki: Masato Hayashi 2 (18, 75), Krzysztof Szal (20), Sebastian Pacek (21), Filip Maison (29), Paweł Elszyn (47), Patryk Ciężkowski (89) - Filip Maison (7, samobójcza), ? (60)

Pogoń Mogilno - SKP Słupca 0:5 (0:2)

Olimpia Grudziądz - OKS Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Bramki: Jose Cabrera (47) - testowany (56)

Wda Świecie - GKS Przodkowo 1:5 (0:0)
Bramka: Wiktor Majer

Piast Kołodziejowo - BOSiR Dąb Barcin 0:0

Włocłavia Włocławek - KS Kutno 1:0 (0:0)
Bramki: Damian Kacperski (55)

Mecz sparingowy  Włocłavia Włocławek - KS Kutno, 5 lutego 2022 roku.

Sparing Włocłavia Włocławek - KS Kutno 1:0. Piąta wygrana pr...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Widzew II Łódź 2:2
Bramki: Damian Rysiewski, Maciej Kot -.

Pogoń II Mogilno - Zootechnik Kołuda Wielka 1:1

Unia Wąbrzeźno - Węgrowianka Węgrowo 1:2 (0:2)
Bramki: Paweł Mazurowski - Dawid Frelek 2

Kujawiak Kruszyn - GKS Fabianki 2:5 (0:1)
Bramki: - Krzemiński, D. Słomski, Korpalski 2

Start Stawki - Kujawy Markowice 8:1 (1:1)

Zdrój Ciechocinek - Drwęca Golub Dobrzyń 2:0 (0:0)
Bramki: K. Kajak (62), M. Rafiński (83)

Lech Rypin - Huragan Pobiedziska 0:1 (0:1)

Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno 3:8 (0:6)
Bramki: - Piotr Gross, Piotr Kaczkowski, Kamil Kurkierewicz, testowani 5

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kowal 3:5 (1:1)

Motor Lubawa - Sparta Brodnica 3:4
Bramki: Cezary Sobolewski, Roman Śnieżawski, Mateusz Szymański - Grzegorz Domżalski, Bartosz Kaczyński

Unia Gniewkowo - Mustang Ostaszewo 4:0 (4:0)
Bramki: Michał Hałas 2, Radosław Kłosowski, Krzysztof Milewski.

Wiślanin Bobrowniki - Wzgórze Raciążek 6:0 (1:0)
Bramki: Krystian Szpanelewski 3, Łukasz Strużewski 2, Klaudiusz Kowalewski

Elana Toruń - Start Pruszcz 2:1

Noteć Gębice - GKS Sompolno 2:4
Bramki: Bednarek, Linowski

Unia Leszcze - Unia II Solec Kujawski 2:3

Orzeł Służewo - Spójnia Białe Błota 2:2

Lech Dobre - Noteć Inowrocław 4:2

Tarpan Mrocza - Gopło Kruszwica 4:2

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałecz Babiak 2:2

Cukrownik Tuczno - Dąb Potulice 3:1

Pałuczanka Żnin - Snajper Rogowo 1:0

Kolorowi kruszą Zamkowa - Hetman Orchowo 0:10

Tłuchovia Tłuchowo - Sparta Mochowo 8:1

Zagłębie Piechcin - LZS Jadowniki 5:0

Pomorzanin Serock - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:0

Grom Więcbork- LKS Dąbrowa Chełmińska 1:5

Piast Bądkowo - Włocłavia II Włocławek 5:1

Wda Świecie junior starszy - Pomowiec Kijewo 7:0 (2:0)

Wicher Wielgie - Mień Lipno 0:4
Bramki: Dawid Cymerman 2, Jakub Ciechanowski, Filip Falkowski.

Mecz sparingowy Wicher Wielgie - Mień Lipno, boisko OSiR we Włocławku.

Mecz sparingowy Wicher Wielgie - Mień Lipno [zdjęcia]

Wideo. Zapis początku sparingu Włocłavia Włocławek - KS Kutno

Czwartek 3 lutego
Lech Rypin - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:2 (1:1)
Bramki: Maciej Rożnowski 2 (49, 72) - (7), (76)

Środa 2 lutego
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kruszyn 13:2
Bramki: Rafał Jankowski 4, Kamil Kuropatwiński 3, Mateusz Pohlid 2, Mariusz Miłek, Leonid Hankevich, Dawid Guzek, Damian Kacperski

Mecz sparingowy Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kruszyn, 2 lutego 2022, boisko OSiR Włocławek.

Sparing Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kruszyn 13:2. Pierwsz...

Niedziela 30 stycznia
Lider Włocławek - LTP Lubanie 9:2 (3:0)
Bramki: Adrian Kowalski 2, Wiktor Gawroński 2, Damian Figura, Alan Bazela, Kamil Frąckowiak, Igor Trzciński, Tomasz Szablewski

Baszta Przedecz - Kujawiak Kruszyn 1:5 (0:3)

Start Pruszcz - Sparta Przysiersk 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Wanat, Olaf Wójtowicz

LKS Ślesin - Gopło Kruszwica 0:5 (0:2)

Wda Świecie junior starszy - Gwiazda Starogród 6:3 (1:3)

Sobota 29 stycznia
KP Starogard - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:0)
Bramki: testowany (34) - Hubert Antkowiak (53), Jakub Bojas (77)

Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 5:3 (2:1)
Bramki: Tomasz Żyliński 2, Wojciech Mielcarek, Cyprian Maciejewski, Alan Serwach -

Zawisza Bydgoszcz rozegrał czwarty przed sezonem mecz sparingowym. Tym razem bydgoscy piłkarze sprawdzili się z Jeziorakiem Iława. Piłkarze grali w dość trudnych, zimowych warunkach, ale goli nie zabrakło. Bydgoska drużyna pokonała rywali 5:3. Bramki dla Zawiszy strzelali Tomasz Żyliński (2), Wojciech Mielcarek, Cyprian Maciejewski i Alan Serwach.

Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława. Warunki trudne, ale padł...

Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń 3:0 (0:0)
Bramki: Kamil Kuropatwiński (51), testowany (60), Mariusz Miłek (73)

Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość 2:3 (0:2)
Bramki: - Mateusz Gryglewicz, samobójcza, Przemysław Strzesak.

Sportis Łochowo - Unia Solec Kujawski 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Zbiranek - Arkadiusz Piskorski, Krzysztof Szal.

Wda Świecie - Chojniczanka II Chojnice 1:3 (1:1)
Bramka: Tymoteusz Majka (44) -

Wda II Świecie - Pomorzanin Serock 0:5 (0:0)

Pogoń Mogilno - Victoria Września 4:1 (3:0)
Bramki: Jay Jaskólski 3 (3, 27, karny, 28), Wiktor Mrówczyński (56) - Dawid Szymański (73)

Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 5:3 (1:3)
Bramki: Mateusz Brzóstowski, Adrian Brzeziński, Paweł Borkowski, Patryk Kozłowski, testowany - Dawid Marciniak, Piotr Szczęsny, Maciej Pałczyński

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1:4
Bramka: Maciej Sobczyk - Mateusz Molewski, Mikołaj Zawistowski, Emanuel Mikołajczyk, testowany.

Tłuchowia Tłuchowo - Sparta Brodnica 2:9

Kujawianka Izbica Kujawska - GKS Bedlno 7:4 (5:1)
Bramki: Mateusz Majewski 2, Piotr Szablewski, Rafał Michalak, testowani 3.

BKS Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:2 (0:2)
Bramki: Sławomir Podgórski - Oskar Raczkowski (6), Piotr Ziółkowski (33)

Lech Rypin - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6:1 (3:0)
Bramki: Radosław Lewandowski (9), Martyn Trędewicz 2 (14, 30), Kuba Krajewski (57), Kamil Sternicki (78), Maciej Rożnowski (80) - (54)

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0
Bramki: Paweł Karbowiński, Hubert Maciąg

Elana Toruń - Kujawiak Kowal 3:2 (1:2)
Bramki: - Vitalij Shetvs, Patryk Cichocki

MKS Drwęca Golub-Dobrzyń - Victoria Lisewo 2:3
Bramki: Marcin Malcan 2 -

Victoria Czernikowo - Zdrój Ciechocinek 7:0 (3:0)
Bramki: Michał Gorczyński 3, Michał Adamski, Kuba Adamski, Mateusz Wróblewski, Kamil Kowalski

Unia Janikowo - Lech II Poznań mecz odwołany

Piast Kołodziejowo - Unia Gniewkowo
Mecz odwołany. Złe warunki atmosferyczne

Wisła Fordon - Start Stawki 3:1 (2:0)

Noteć Inowrocław - Dąb Bąkowo 9:2 (4:1)
Bramki: Konrad Stefański (12), Oskar Białek 3 (21, 32, 62), Adrian Turowski 2 (34, 58), Daniel Wujkowski (54), testowany (78), Kacper Wachowiak (88) - Dawid Nowak (8), Błażej Olejniczak (52)

Krajna Sępólno - Fala Świekatowo 5:2 (4:1)
Bramki: Bartosz Burkiewicz 2, testowany I, testowany II, samobójcza

Wiślanin Bobrowniki - Lubienianka Lubień Kujawski 4:0 (1:0)
Bramki: Szpanelewski 2, Strużewski, Strużyna

Noteć Gębice - SKP Słupca 1:4

Wda II Świecie - Wisła Gruczno 2:5 (1:2)

Noteć Gębice - KS Fałkowo 3:2

Środa- 26 stycznia
Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Bramka: Artur Siemaszko (80)

Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski 0:5 (0:2)
Bramki: Grzegorz Adamski 3, Krzysztof Szal, Szymon Babiarz

Wtorek - 25 stycznia
Olimpia Koło - Kujawianka Izbica Kujawska 6:0 (2:0)

Sobota - 22 stycznia
Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 0:0

Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 2:0 (1:0)
Bramki: Paweł Behlke 2 (31, 63, karny)

Olimpia Grudziądz - Jaguar Gdańsk 4:0 (2:0)
Bramki: zawodnik testowany (6), Tomasz Kaczmarek (17), Jakub Nawrocki (53), Jakub Bojas (83)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 5:1 (1:1)
Bramki: Szymon Maziarz, Damian Rysiewski 2, Karol Długosz, Konrad Klatecki

Sportis Łochowo - Pomorzanin Serock 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Góra, zawodnik testowany - Bartłomiej Świątek

Radunia Stężyca - Zawisza Bydgoszcz 4:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Łuczak (53, karny), Maciej Orłowski 2 (65, 77), Radosław Stępień (82) - Stanisław Wędzelewski (51)

Kujawianka Izbica Kujawska - Ner Poddębice 4:1 (2:0)
Bramki: zawodnik testowany, Kacper Wojtyszyn, Gracjan Szpucha, Szymon Janszczyk -.

Pomorzanin Toruń - MUKS Bydgoszcz 5:2 (2:1)
Bramki: zawodnicy testowani 5 -

Lech Rypin - Wda Świecie 2:3 (1:0)
Bramki: Błażej Dąbrowski, Bartłomiej Śmigrodzki (wolny) - Karol Maliszewski, Damian Rybacki, zawodnik testowany

Sparta Brodnica - GKS Wikielec 0:4 (0:3)

KS Ursus Warszawa - Elana Toruń 1:2 (1:0)

Piątek - 21 stycznia
Wisła II Płock - Lider Włocławek 4:1 (1:0)
Bramka: Michał Świątkowski

Środa - 19 stycznia
Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo 1:1 (1:1)
Bramki: Fabian Trynkiewicz - Damian Stasikowski.

Włocłavia Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 3:2 (0:1)
Bramki: testowany, Rafał Jankowski 2 - Dawid Marciniak (karny), Marcin Pałczyński

Sobota - 15 stycznia
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 2:3 (1:3)
Bramki: Ariel Jastrzembski, Korneliusz Sochań (karny) - zawodnik testowany, Oskar Graczyk 2

Elana Toruń - Chojniczanka II Chojnice 0:0

Wisła II Płock - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (3:1)
Bramka: Damian Ratajczyk.

Klasyfikacje strzelców, asystentów, karne

Statystyki rundy jesiennej 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezo...

Początek sparingu Włocłavia Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal 2:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Sparingi przed rundą wiosenną 2022 drużyn z Kujawsko-Pomorskiego [wyniki, strzelcy] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie