Sparing. Elana Toruń - Wisła Płock 3:1 (2:0)

tom
Zdjęcie z meczu Elana-Bałtyk rozegranego w Toruniu 7.08.2011.
Zdjęcie z meczu Elana-Bałtyk rozegranego w Toruniu 7.08.2011. Patryk Młynek
Elana Toruń pewnie pokonała Wisłę Płock w meczu sparingowym rozegranym w sobotę (4.02) w Toruniu. Bramki dla żółto-niebieskich zdobyli Damian Sędziak w 18. minucie z rzutu karnego, Karol Lewandowski w 29. minucie i Bartosz Maćkiewicz w 59. minucie spotkania.

Kolejny mecz kontrolny torunianie rozegrają w środę na boisku na Podgórzu o godzinie 12., a przeciwnikiem będzie grudziądzka Olimpia.

Elana Toruń - Wisła Płock 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 D. Sędziak (18-k), 2:0 K. Lewandowski (29), 3:0 B.Maćkiewicz, 3:1 K. Biliński (77)

Elana: Bebłowski (46, Kryszak) - Bartkiewicz (55, Gościński), Czarnecki (46, Żbikowski), Świderek, Gajda - Kikowski (46, Wróbel) - Grudzień (46, Zamiatowski), Rogóż, Sędziak (46, Maćkiewicz), Mikołajczak (46, Młodzieniak) - Lewandowski (55, Nowasielski)

Hokej. Nesta Karawela Toruń - JKH GKS Jastrzębie Zdrój. Transmisja LIVE [NA ŻYWO]

Codziennie rano najświeższe informacje z regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Dodaj swój artykuł. Dodaj swoje zdjęcia