Puchar Polski: Elana Toruń - Sparta Brodnica [na żywo]

redakcja
Grzegorz Olkowski
Dzisiaj, o godzinie 16, piłkarze Elany Toruń podejmą na własnym boisku Spartę Brodnica w meczu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. Obie jedenastki zmierzyły 12 marca w spotkaniu ligowym. Górą (2:0) byli torunianie. Jak będzie tym razem?

Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0

90+2 - KONIEC MECZU. Awansuje do 1/4 finału OPP

90 - sędzia dolicza dwie dwie minuty

90 - GOOL! Kolejne trafienie Tomaszewskiego.

89 - Świetny mecz Świtalskiego. Golkiper Elany obronił dwa bardzo groźne strzały

86 - Tomaszewski sam na sam z Folcem. Górą golkiper Sparty.

82 - piękne uderzenie Kota broni Folc

81 - żółta kartka dla Śniecia

80 - ostatnia zmiana w Elanie. Karbowski za Grudzińskiego

78 - zmiana w Elanie. Born za Maćkiewicza

77 - GOOL z rzutu rożnego dośrodkował Żurek, a Tomaszewski głową skierował ją do siatki

77 - Maćkiewicz z 15 metra - mamy róg

75 - znów groźnie pod bramką Elany. Po uderzeniu Magdzińskiego piłkę zmierzającą do siatki wybił Michalak

7:1 - powinno być 1:1. Prylewski zagrał do Sugalskiego, który miał przed sobą pustą bramkę. Zawodnik Sparty źle trafił w piłkę, którą złapał Świtalski

70 - ostatnia, wymuszona zmiana w Sparcie. Sugalski za Janczaka

69 - Żurek ładnym podaniem do Tomaszewski, ale strzał tego drugiego niecelny

67 - zmiana w Elanie. Za Wróblewskiego wchodzi Zamiatowski

67 - główka Tomaszewskiego - broni Folc

66 - trzecia zmiana w Sparcie. Babiarz za Kasperczaka

63 - groźnie pod bramką Elany. Po błędzie Wiasiutina, groźnie uderzył Zalewski. Ładna parada Świtalskiego

57- dwie zmiany Sparty. Magdziński za Ciechowskiego, Matuszewski za Stypczyńskiego

55 - początek drugiej połowy zdecydowanie dla Elany. Uderzenie Maćkiewicza blokuje Lamka

51 - żółta kartka dla Janczaka za faul

50 - róg dla Elany. Dośrodkował Charzewski, Wiasiutin obok bramki

47 - GOOOL Piękne rozpoczęcie żółto-niebieskich. Bartosz Żurek daje Elanie prowadzenie

46 - rozpoczęła się druga połowa. Jedna zmiana - w Elanie Tomaszewski za Aleksandrowicza

45 - przerwa

44 - rajd Żurka - strzał niecelnie

40 - Kot w dogodnej sytuacji, ale jest na spalonym

37 - Sparta coraz bardziej odważnie

32 - ależ błąd Stypczyńskiego. Mocne uderzenie Żurka, bramkarz wybija na róg

20 - groźna akcja Sparty. Prylewski przejął piłkę w środku pola, a później zagrał ją do Kasperczaka, którego w ostatniej chwili uprzedził Świtalski

18 - Grudziński do Kot. Rajd pomocnika Elany, który zagrał do Maćkiewicza. Ten uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Folca

15 - gra akcja za akcję, ale nie ma zbyt wiele zagrożenia pod bramkami

10 - rajd Gródka. Jego uderzenie zablokował Michalak. Groźne z dystansu dobijał Janczak

6 - piłkę na połowi Sparty przejął Aleksandrowicz. Napastnik Elany pognał w stronę pole karne rywali i zagrał do Żurka. Kopnięcie tego ostatniego było niecelne

5 - róg dla gospodarzy. Żurek do Michalaka, a ten obok bramki

3 - na boisku leży Adrian Wróblewski

1 - rozpoczyna Elana

15.58 - Sędzia Bartosz Kowalczyk z Bydgoszczy wyprowadził drużyny na środek boiska

15.39 - obie drużyny przeprowadzają rozgrzewkę

Elana: Świtalski - Wróblewski (67, Zamiatowski), Michalak, Wiasiutin, Czajkowski, Grudziński (60, Karbowski), Charzewski, Maćkiewicz (78, Born), Żurek, Kot, Aleksandrowicz (46, Tomaszewski)

Sparta: Folc - Śnieć, Lamka, Kolcz, Stypczyński (57, Matuszewski), Janczak (70, Sugalski), Gródek, Prylewski, Ciechowski (57, Magdziński), Zalewski, Kasperczak