Puchar Polski: Elana Toruń - Relaks Górzno - ZDJĘCIA [18:0]

Patryk Młynek
Puchar Polski: Elana Toruń - Relaks Górzno - ZDJĘCIA [18:0] fot. Patryk Młynek
Puchar Polski: Elana Toruń - Relaks Górzno - ZDJĘCIA. Elana Toruń rozgromiła Relaks Górzno w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

Torunianie mecz rozpoczęli od mocnego uderzenia, bowiem już 5. minucie wynik otworzył Marcin Majchrzak. 28-letni pomocnik dziesięć minut później cieszył się już z hat-tricka. Do przerwy było 8:0, a bramki zdobywali jeszcze Paweł Mądrzejewski i Tomasz Rogóż.

Tuż po zmianie stron żółto-niebiescy podkręcili jeszcze bardziej tempo i w ciągu kilku chwil na listę strzelców wpisali się Krystian Tomaszewski, Łukasz Cięgotura oraz ponownie Majchrzak i Mądrzejewski.

Swój udział w meczu zaznaczyli również wprowadzeni w drugiej połowie rezerwowi. Hat-tricka skompletował Bartosz Maćkiewicz, dwa trafienia dołożył Arkadiusz Piskorski, a wynik spotkania ustalił Adam Młodzieniak.

- Wynik jednoznacznie wskazuje, że było to jednostronne widowisko - mówi Krzysztof Jabłoński, szkoleniowiec Elany. - Cieszę się, że obyło się bez kontuzji. Wynik jest taki jaki powinien. Drużyny dzieli kilka klas i ta różnica musiała być widoczna. Fajnie, że chłopacy chcieli nastrzelać tyle bramek. Czasami takie spotkania mijają się z celem, ale takie są przepisy, że musimy występować w pucharze od pierwszej rundy.

Relaks Górzno – Elana Toruń 0:18 (0:8) 0:1 M. Majchrzak (5), 0:2 M. Majchrzak (10), 0:3 M. Majchrzak (16), 0:4 P. Mądrzejewski (20), 0:5 M. Majchrzak (27), 0:6 T. Rogóż (30), 0:7 T. Rogóż (36, karny), 0:8 P. Mądrzejewski (45), 0:9 K. Tomaszewski (47), 0:10 Ł. Cięgotura (54), 0:11 M. Majchrzak (56), 0:12 P. Mądrzejewski (58), 0:13 B. Maćkiewicz (66), 0:14 B. Maćkiewicz (68), 0:15 A. Piskorski (70, karny), 0:16 B. Maćkiewicz (81), 0:17 A. Piskorski (83), 0:18 A. Młodzieniak (90)

Elana: Osiecki - Jarowij, Więckowski (53, Maćkiewicz), Parzyszek, Poczwardowski - Mądrzejewski (60, Młodzieniak) - Rogóż, Mielnik, Majchrzak (60, Piskorski), Cięgotura - Tomaszewski

za:elanatorun.com