Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Polski Cukier SIDEn Toruń - WKS Śląsk Wrocław - ZDJĘCIA [80:77] - NOWE

Patryk Młynek
Polski Cukier SIDEn Toruń - WKS Śląsk Wrocław - ZDJĘCIA
Polski Cukier SIDEn Toruń - WKS Śląsk Wrocław - ZDJĘCIA Patryk Młynek
Polski Cukier SIDEn Toruń - WKS Śląsk Wrocław - ZDJĘCIA. Prezentujemy galerię zdjęć z dzisiejszego (27.04) meczu półfinału I ligi koszykówki. Drużyna z Torunia po zaciętej walce wygrała na własnym terenie 80:77. Tym samym przedłużyła swoje szanse na awans do finału rozgrywek.[aktl.]

Polski Cukier SIDEn Toruń - WKS Śląsk Wrocław - ZDJĘCIA [aktl.]

Koszykarze PC SIDEn Toruń po dramatycznym meczu wygrali na własnym parkiecie ze Śląskiem Wrocław 80:77. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest 2:1 dla wrocławian.

**

SIDEn Toruń - Śląsk Wrocław [SKRÓTY]**

Wypowiedzi zawodników SIDEnu po meczu:

Aleksander Perka (PC SIDEn): Wiedzieliśmy, że dojdzie do zaciętej końcówki. Goście świetnie po przerwie grali w obronie. W trzeciej kwarcie prowadziliśmy już dwunastoma punktami, jednak Śląsk dogonił nas i wyszedł na prowadzenie. Walczyliśmy do końca co się opłaciło. Włączyliśmy naszą mocną obronę. Dobrze zbieraliśmy piłkę, mądrze graliśmy w ataku i to nam wpadało, a nie wrocławianom.

Wojciech Barycz (PC SIDEn): Jutro postaramy się postawić takie same warunki Śląskowi., Musimy spełnić założenia trenera i od początku grać agresywnie w obronie, walczyć do końca. Mamy dużą rotację, mam nadzieję, że chłopaki nie będą bardzo zmęczeni i widzimy się jutro o 17.30. Nie jesteśmy od nich gorsi, jesteśmy na tym samym poziomie, więc musimy tylko walczyć, a reszta się ułoży.

Marcin Kowalewski (PC SIDEn)
: Bardzo cieszymy się, że pokonaliśmy Śląsk pierwszy raz w tych play-offach. We Wrocławiu w pierwszym meczu w końcówce zabrakło nam zimnej krwi, gdzie zanotowaliśmy parę głupich strach, a przy tak klasowej drużynie są one niewybaczalne. Dzisiaj walczyliśmy całym zespołem od początku. W końcówce doprowadziliśmy do rzutów wolnych, które dobrze wykorzystywaliśmy i udało nam się wygrać.