Wybierz region

Wybierz miasto

  Zgłoś i zagłosuj na Najlepsze Lody w Toruniu! [edycja 2016]

  Zapraszamy Was do zabawy, w której wybierzemy najlepszą lodziarnię w Toruniu!

  Tego lata pragniemy być jeszcze bliżej Was! Na początek odkryjemy wspólnie najlepsze smaki lodów.
  Wakacje i gorące dni to także czas na lodowe orzeźwienie. Toruńskie cukiernie wzbogacają swoja ofertę o przepyszne, domowe i zimne słodkości w wielu smakach. Niedawno też pojawiły się lody rzemieślnicze.

  Torunianie uwielbiają lody, co widać w każdy weekend po gigantycznie długich kolejkach przed cukierniami na starówce. Rozpoczynamy więc plebiscyt „Najlepsze lody w mieście”.
  W zeszłym roku nasz plebiscyt wygrała lodziarnia Lenkiewicza na Rynku Staromiejskim, która zdobyła 479 głosów. Na drugim miejscu znalazła się Lodolandia przy Galerii Kometa, natomiast trzecie miejsce zajęło Doppio mieszczące się pod Arkadami. Do rywalizacji czytelnicy zgłosili również Cukiernię Sowa, Cukiernię Franciszka Pokojskiego, Cukiernię Staropolską, Cukiernię Zyska oraz lody w McDonald’s.

  Podstawowa zasada naszego plebiscytu jest taka, że wybieramy najlepsze lody, a nie najlepszą lodziarnię. Zgłaszajcie więc miejsce, gdzie takowymi można się schładzać. Niekoniecznie musi to być lodziarnia na starówce. Równie dobrze można zgłosić małą kawiarenkę osiedlową, nawiasem mówiąc wiele z nich może zaskoczyć niejednego smakosza.

  Do 11 lipca do godz. 23.59 można głosować już tylko za pomocą SMS. Wyniki ogłosimy 14 lipca. Zwycięzca otrzyma w nagrodę bezpłatną emisję półstronicowej reklamy w naszym tygodniku. Może też liczyć na publikację dziennikarską, np. wywiad z jego lodziarskim mistrzem, albo opis, nie mówiąc o dyplomie.

  Zapraszamy do zabawy!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zgłoś i zagłosuj na Najlepsze Lody w Toruniu! [edycja 2016]

  Zgłoś i zagłosuj na Najlepsze Lody w Toruniu! [edycja 2016]

  Zapraszamy Was do zabawy, w której wybierzemy najlepszą lodziarnię w Toruniu!

  Tego lata pragniemy być jeszcze bliżej Was! Na początek odkryjemy...

  Inne plebiscyty