Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepsza miejscówka w mieście: zagłosuj na swoje ukochane miejsce w Toruniu

  Chcemy poznać Wasze ukochane miejsca - imprezowe, kulturalne. Lokal, w których dobrze się siedzi, knajpę, która serwuje dobre jedzenie, klub, w którym grają najlepszą muzykę. Po prostu takie, w których bawicie się najlepiej. Będziemy czekać na Wasze zdjęcia z tych klubów, restauracji i zakątków, w których czujecie się wyjątkowo dobrze. Zgłoście swoje kandydatury do naszego plebiscytu. Później w głosowaniu internautów i redakcyjnego jury wyłonimy te najciekawsze, sprawdzone i godne uwagi. "Najlepsza miejscówka w mieście" rusza 2 lipca, na Wasze zgłoszenia będziemy czekać do 20 lipca. Do 27 lipca potrwa głosowanie internautów.

  Jak zgłosić miejscówkę? To proste: wystarczy za pomocą formularza poniżej umieścić przynajmniej jedno zdjęcie i krótki opis wybranego miejsca. Potem wystarczy tylko poczekać na akceptację zgłoszenia. Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca, ale pamiętajcie, że głosowanie rusza dużo wcześniej - im szybciej, tym lepiej!

  Jak głosować? Możliwości są dwie - możecie głosować za pośrednictwem strony www lub przy pomocy swojego konta na Facebooku. Przez stronę możecie oddać dziennie pięć głosów, przez Facebooka - tylko jeden. Ten drugi wart jest pięć głosów.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zgłoś i zagłosuj na Najlepsze Lody w Toruniu! [edycja 2016]

  Zgłoś i zagłosuj na Najlepsze Lody w Toruniu! [edycja 2016]

  Zapraszamy Was do zabawy, w której wybierzemy najlepszą lodziarnię w Toruniu!

  Tego lata pragniemy być jeszcze bliżej Was! Na początek odkryjemy...