Pierwsza w sezonie porażka Elany Toruń [FOTO]

tom
Podopieczni Rafała Góraka okazali się gorsi przed własną publicznością od Lecha II Poznań 0:1.

Sobotnie spotkanie nie należało do najciekawszych. W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły zbyt wielu okazji do zdobycia gola.
Podopieczni Rafała Góraka okazali się gorsi przed własną publicznością od Lecha II Poznań 0:1. Sobotnie spotkanie nie należało do najciekawszych. W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Jacek Smarz
W sobotę (23.09.2017) toruńska Elana rozegrała mecz z rezerwami Lecha Poznań. Torunianie byli faworytem tego meczu, ale niestety nie udało im się zdobyć nawet jednego punktu. Sobotni mecz jest pierwszą ligową porażką Elany w sezonie 2017/18. Zobacz fotorelację z tego spotkania.