Pierwsza porażka Pomorzanina u siebie. Torunianie przegrali ze Spartą Brodnica [zdjęcia]

Daniel Ludwiński
Pomorzanin Toruń po raz pierwszy w tym sezonie przegrał mecz grany przed własną publicznością. W niedzielne południe torunianie ulegli Sparcie Brodnica 0:1 (0:0).

Jedyny gol padł w 95. minucie spotkania, gdy wydawało się już, że drużyny podzielą się punktami. Choć Pomorzanin grał z przewagą jednego zawodnika, bramkę dla Sparty zdobył Oskar Brzuszczak.

Po porażce torunianie stracili pierwsze miejsce w tabeli IV ligi na rzecz Lidera Włocławek.

Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:1 (0:0)
0:1 Brzuszczak (95)

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się więcej!

Co dostanę w ramach abonamentu?Dlaczego mam płacić za treści w sieci?Najczęstsze pytania
Pomorzanin Toruń po raz pierwszy w tym sezonie przegrał mecz grany przed własną publicznością. W niedzielne południe torunianie ulegli Sparcie Brodnica 0:1 (0:0). Jedyny gol padł w 95. minucie spotkania, gdy wydawało się już, że drużyny podzielą się punktami. Choć Pomorzanin grał z przewagą jednego zawodnika, bramkę dla Sparty zdobył Oskar Brzuszczak. Po porażce torunianie stracili pierwsze miejsce w tabeli IV ligi na rzecz Lidera Włocławek. Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:1 (0:0) 0:1 Brzuszczak (95) POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się więcej! Co dostanę w ramach abonamentu?Dlaczego mam płacić za treści w sieci?Najczęstsze pytania Jacek Smarz