Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

PC SIDEn Toruń - Start Lublin - ZDJĘCIA - 57:51

Patryk Młynek
PC SIDEn Toruń - Start Lublin - ZDJĘCIA - 57:51 Patryk Młynek
PC SIDEn Toruń - Start Lublin - ZDJĘCIA - 57:51. Koszykarze Polskiego Cukru SIDEn Toruń pozostają jedyną niepokonaną drużyną w pierwszej lidze. Podopieczni Grzegorza Sowińskiego wygrali na własnym parkiecie ze Startem Lublin 57:51. Zobacz drugą część galerii z tego meczu!

Polsci Cukier SIDEn - Start Lublin 57:51 (12:7, 13:15, 22:11, 10:18).

PC SIDEn: T. Stępnień 12 (1x3), P. Śmigielski 11, T. Wojdyła 10, A. Perka 6, Ł. Wilczek 5 (1), A. Lisewski 4, W. Barycz 4, Ł. Żytko 3, J. Jarecki 2, B. Bochno 0

Start: P. Pełka 16 (1), G. Mordzak 15 (1), M. Wilczek 12, A. Czujkowski 6 (2), S. Szymański 2, W. Hałas 0, P. Kowalski 0, M. Sikora 0, W. Szawarski 0

Powiedzieli po meczu:

Grzegorz Sowiński (trener SIDEnu): Bardzo dobrze zagraliśmy w obronie. Mogę mieć pretensje tylko za drugą kwartę i końcówkę spotkania. Byliśmy za mocno rozkojarzeni. Zamiast budować wynik, straciliśmy kilka piłek i na własne życzenie sprawiamy wrażenie, że był to wyrównany mecz. Nie możemy roztrwaniać 15 punktowej przewagi w dwie minuty. Drużyna dobrze wypracowuje pozycję, ale przestrzela łatwe rzuty. To jest rzecz, która musi ulec poprawie.

Tomasz Stępień (SIDEn): Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Lublin wygrał ostatnio z mocnym Ostrowem. Przed sezonem wzmocnił swoją kadrę. Nie wszystko potoczyło się po naszej myśli. Graliśmy zrywami, ale najważniejsze, że dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Czasami tak się zdarza, że ma się słabszy dzień i piłki nie wpadają do kosza. Jesteśmy jednak dobrej myśli przed następnymi spotkaniami.