3 liga grupa 2 - 6. kolejka
Sobota (7.09)
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
11 - Denis Błaszczak
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo
15 - Łukasz Chodnicki
Grom Nowy Staw - Świt Szczecin
15 - Ewa Augustyn
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
16 - Bartłomiej Wiśniewski
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew
16 - Karol Kobędza
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
16 - Michalina Diakow
Jarota Jarocin - Górnik Konin
17 - Maciej Lanckowski
KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno
18 - Marek Marcinkowski
Niedziela (8.09)
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
15 - Hubert Sawicki
4 liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka
Sobota (7.09)
Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica
11 - Krzysztof Ulatowski
Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski
11 - Rafał Podlewski
Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
12 - Dariusz Orzechowski
Kujawianka Izbica Kujawska - Budowlany KS Bydgoszcz
15 - Łukasz Zasada
Notecianka Pakość - Legia Chełmża
16 - Andrzej Sobieszczyk
Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo
16 - Karol Kobędza
Niedziela (8.09)
Pogoń Mogilno - Lech Rypin
16 - Daniel Mateusiak
Chemik Moderator Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo
16 - Łukasz Bania
5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 5. kolejka
Sobota (7.09)
Polonia Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11 - Gerard Gólcz
Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz
11 - Adam Kraśnicki
Krajna Sępólno Krajeńskie - Promień Kowalewo Pomorskie
13 - Sławomir Radzik
Unia Solec Kujawski - Mustang Ostaszewo
14 - Tomasz Szpunar
Cyklon Kończewice - Elana II Toruń
16 - Konrad Aluszyk
Flisak Złotoria - Wda Świecie
17 - Piotr Siewierski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński
17 - Karol Rolewicz
Start Eco-Pol Pruszcz - Unia Wąbrzeźno
17 - Paweł Sarnowski
5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 5. kolejka
Sobota (7.09)
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal
12 - Mikołaj Kamzelewski
Mień Lipno - Lubienianka Lubień Kujawski
15 - Tomasz Perliński
LKS Dąb-BOSiR Barcin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
16 - Jacek Siwa
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Strzelno
16 - Marek Semrau
Gopło Kruszwica - GKS Baruchowo
16 - Krzysztof Kanclerz
Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław
17 - Mariusz Orzechowski
Niedziela (8.09)
Ziemowit Osięciny - KS Prisma Dent Brzoza
15 - Piotr Drogowski
Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski
16 - Maciej Gebler
A klasa grupa I - Bydgoszcz - 4. kolejka
Piątek (6.09)
Start Warlubie - Cis Joltex Cekcyn
17:30 - Karol Zygadlewicz
Sobota (7.09)
Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo
14 - Piotr Mirż
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Grom Więcbork
15 - Mateusz Muszyński
Victoria Koronowo - Sparta Przysiersk
16 - Tomasz Linke
Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola
17 - Robert Bujnicki
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz
17 - Bartosz Kowalczyk
Niedziela (8.09)
Victoria Niemcz - Grom Osie
17 - Bartosz Kaczyński
A klasa grupa II - Bydgoszcz - 4. kolejka
Sobota (7.09)
Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo
17 - Piotr Nowicki
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Spójnia Białe Błota
18 - Bogdan Jarosz
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
16 - Jacek Przewozik
Pałuczanka Żnin - Pogoń II Mogilno
17- Bartosz Kosiak
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Victoria Kołaczkowo
15 - Łukasz Woźniak
Mikrus Szadłowice - Noteć Inowrocław
16 - Patryk Wódkowski
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin
16 - Waldemar Andrzejewski
A klasa grupa Toruń - 3. kolejka
Sobota (7.09)
Wisła Grudziądz - Wojownik Wabcz
18 - Adam Grabowski
Legia Osiek - Błękitni Podwiesk
17 - Maciej Ardanowski
Victoria Lisewo - Drwęca Golub-Dobrzyń
16 - Patryk Gryckiewicz
Unislavia Unisław - Zamek Bierzgłowski
17 - Wojciech Wyka
Victoria Czernikowo - Węgrowianka Węgrowo
16 - Arkadiusz Traczyk
Stal Grudziądz - LZS Świedziebnia
16:30 - Piotr Różyński
POGROM ZBÓJNO - ORZEŁ GŁOGOWO
16 - Robert Pasek
A klasa grupa I Włocławek - 4. kolejka
Sobota (7.09)
Lech Dobre - Start Stawki
15 - Szymon Osieczak
Wzgórze Raciążek - Unia Choceń
17 - Marcin Koziorowicz
Sadownik Waganiec - Tęcza Topólka
17:30 - Filip Krzywicki
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
17:40, Piotrków Kujawski - Rafał Jankowski
Niedziela (8.09)
Kujawy Kozy - Piast Bądkowo
11 - Marcin Ćwikła
Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Orzeł Służewo
16 - Sebastian Szubski
A klasa grupa II Włocławek - 4. kolejka
Sobota (7.09)
GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki
14 - Mariusz Pyszorski
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno
16 - Adrian Sławkowski
Łokietek II Brześć Kujawski - Wicher Wielgie
16 - Mateusz Rybicki
Tłuchowia Tłuchowo - SKOMPENSIS SKĘPE
17 - Krzysztof Budzinski
Niedziela (8.09)
UKS SMS Włocławek - Victoria Smólnik
16 - Radosław Kaczorowski
Mecz 4. ligi Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?