Obsada sędziowska: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejki 4. i 6 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [13-15 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Arkadiusz Wojtasiewicz
Obsada sędziowska na mecze w regionie: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejki 4. i 6 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [13-15 września 2019]

3 liga grupa 2 - 7. kolejka

Piątek (13.09)
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
17 - Bartłomiej Zywert

Sobota (14.09)
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw
16 - Paweł Okunowicz

Chemik Police - Nielba Wągrowiec
16 - Piotr Pazdecki

Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
17 - Krzysztof Kanclerz

Niedziela (15.09)
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
14 - Hubert Sawicki

Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp.
15 - Mateusz Bieszke

Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
16 - Paweł Maćkowiak

Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
16 - Paweł Wrzeszczyński

Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
17 - Karol Arys

Czytaj także

4 liga kujawsko-pomorska - 7. kolejka

Sobota (14.09)

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz
11 - Piotr Kośmider

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
11 - Szymon Rutkowski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
15 - Damian Dorn

KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń
16 - Bartosz Kowalczyk

Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz
16 - Łukasz Boinski

Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno
16 - Radosław Papierowski

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska
16 - Łukasz Bania

Niedziela (15.09)

Budowlany KS Bydgoszcz - Notecianka Pakość
12 - Piotr Ciesielski

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 4. ligi w sezonie 2019/20?

5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 6. kolejka

Sobota (14.09)

Mustang Ostaszewo - Krajna Sępólno Krajeńskie
15 - Mariusz Burda

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
16 - Sylwester Rasmus

Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz
16 - Dariusz Orzechowski

Wda Świecie - Sokół Radomin
17 - Mateusz Onysk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cyklon Kończewice
17 - Artur Żeliszczak

Niedziela (15.09)

Elana II Toruń - Unia Solec Kujawski
11 - Marek Semrau

Olimpia II Grudziądz - Start Eco-Pol Pruszcz
14 - Grzegorz Sosnowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Flisak Złotoria
16 - Piotr Wysocki

Czytaj także

5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 6. kolejka

Sobota (14.09)

Kujawiak Kowal - Szubinianka Szubin
11 - Patryk Piluś

KS Prisma Dent Brzoza - LTP Lubanie
11 - Szymon Lewandowski

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek
15 - Radosław Kaczorowski

Mień Lipno - LKS Dąb-BOSiR Barcin
15 - Krzysztof Kaczmarek

Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław
16 - Tomasz Perliński

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica
16 - Szymon Raniszewski

Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny
16 - Daniel Mateusiak

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Noteć Łabiszyn
16 - Mateusz Wróblewski

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Sparta Przysiersk - Rawys CEO Raciąż
15 - Adam Drozdek

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Start Warlubie
16 - Adrian Miniszewski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński
16 - Paweł Matuszak

Grom Więcbork - Victoria Niemcz
16 - Paweł Wojtysiak

Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn
17 - Tomasz Linke

Niedziela (15.09)

Grom Osie - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
11 - Rafał Kaczorowski

Cis Joltex Cekcyn - Victoria Koronowo
13 - Mateusz Muszyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Victoria Kołaczkowo - Mikrus Szadłowice
16 - Maciej Górczyński

Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice
17 - Bartosz Hebda

Noteć Inowrocław - Znicz Rojewo
17 - Jacek Siwa

Piast Kołodziejewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
17 - Mirosław Landowski

Niedziela (15.09)
Pogoń II Mogilno - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
15 - Dawid Sieradzki

Spójnia Białe Błota - Zootechnik Kołuda Wielka
15 - Bartosz Hak

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin
17 - Michał Chrzanowski

A klasa grupa Toruń - 4. kolejka

Sobota (14.09)

Zamek Bierzgłowski - Victoria Czernikowo
13:30 - Krzysztof Doroz

LZS Świedziebnia - Pogrom Zbójno
15 - Maciej Ardanowski

Wojownik Wabcz - Orzeł Głogowo
16 - Karol Kobędza

Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo
16 - Tomasz Reszke

Drwęca Golub-Dobrzyń - Unislavia Unisław
16 - Adrian Sławkowski

Błękitni Podwiesk- Victoria Lisewo
16:30 - Paweł Trzeszczkowski

Niedziela (15.09)

Wisła Grudziądz - Legia Osiek
17 - Robert Pasek

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Orzeł Służewo - Kujawy Kozy
11 - Marcin Prazniewski

Start Stawki - Sadownik Waganiec
16 - Krzysztof Budziński

Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec
17 - Damian Ruczewski

Niedziela (15.09)
Tęcza Topólka - Wzgórze Raciążek
13 - Sebastian Szubski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lech Dobre
14 - Mariusz Pyszorski

Unia Choceń - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
16 - Mateusz Rybicki

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)
Victoria Smólnik - Tłuchowia Tłuchowo
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (15.09)

Skrwa Skrwilno - Łokietek II Brześć Kujawski
13 - Michał Słupecki

Skompensis Skępe - Grot Kowalki
14 - Kamil Płocki

Wicher Wielgie - UKS SMS Włocławek
15 - Łukasz Woźniak

Wiślanin Bobrowniki - Kujawiak Kruszyn
17 - Rafał Jankowski

Wideo. Bramki: Chemik Moderator Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 0:4

Wideo

Materiał oryginalny: Obsada sędziowska: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejki 4. i 6 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [13-15 września 2019] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3