Polecamy

Ile kosztuje przejazd rowerem miejskim?Jednorazowa, zwrotna opłata inicjalna - 10 złOd 0 minut do 20 minut - 0 złOd 20 minut do 60 minut - 1 złOd 60 minut do 120 minut - 3 złOd 120 minut do 180 minut - 5 złKażda następna godzina - 7 złNa jedno konto można wypożyczyć tylko jeden pojazd © Jacek Smarz
[3/12]

Nowe hulajnogi i stacje roweru miejskiego w Toruniu. Ile kosztuje przejazd?

Ile kosztuje przejazd rowerem miejskim?

Jednorazowa, zwrotna opłata inicjalna - 10 zł

Od 0 minut do 20 minut - 0 zł

Od 20 minut do 60 minut - 1 zł

Od 60 minut do 120 minut - 3 zł

Od 120 minut do 180 minut - 5 zł

Każda następna godzina - 7 zł

Na jedno konto można wypożyczyć tylko jeden pojazd. Maksymalny czas wypożyczenia roweru to 12 h. Jeśli przekroczymy ten okres, będziemy musieli zapłacić karę w wysokości 200 zł.

Co ważne, opłaty za poszczególne przedziały czasowe są sumowane. W praktyce oznacza to więc, że jeśli wypożyczymy rower na 80 minut, zapłacimy 1 zł+3 zł = 4 zł

Jeśli chcemy uniknąć opłat, możemy korzystać z roweru przez maks. 20 minut, a następnie zostawić go na stacji i wynająć inny pojazd, na kolejne 20 minut.

Pamiętajmy, że aby wypożyczyć rower, musimy mieć na koncie Torvelo 10 zł.

Rower możemy wynająć w jednej ze stacji, a zwrócić w innej.

Czytaj dalej. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Przyszła wiosna, zrobiło się ciepło. Być może to dobra pora, by zostawić samochód, zrezygnować z komunikacji miejskiej i wybrać bardziej ekologiczny środek transportu? W Toruniu właśnie pojawiły się kolejne hulajnogi elektryczne. Powstały też nowe stacje roweru miejskiego. Sprawdźcie, ile zapłacicie za przejazd jednośladem i jak można wypożyczyć pojazd.

Najnowsze wiadomości

reklama