Nokaut w 40 sekund. KH Energa Toruń przegrała z GKS-em Katowice [dużo zdjęć z meczu i trybun]

Daniel Ludwiński
W piątkowy wieczór hokeiści KH Energi ulegli GKS-owi Katowice 3:6 (2:1, 0:3, 1:2). Torunianie prowadzili po pierwszej tercji, jednak druga część spotkania nie ułożyła się po ich myśli - goście zdobyli trzy bramki w... 40 sekund. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i zobacz dużo zdjęć z meczu i trybun.

Już w czwartej minucie torunianie prowadzili z wiceliderem tabeli po bramce Nikolaia Sytego. Wprawdzie goście szybko odpowiedzieli swoim trafieniem, ale na drugiego gola KH Energi też nie trzeba było zbyt długo czekać - tym razem sposób na bramkarza GKS-u znalazł Robert Arrak.

ZOBACZ DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU I TRYBUN W NASZEJ GALERII:

Po pierwszej tercji nastroje kibiców na Tor-Torze były więc bardzo dobre, ale, niestety, wkrótce po wznowieniu gry nadeszła seria ciosów, jakie zadał zespół z Katowic. Goście zaliczyli aż trzy trafienia w ciągu zaledwie 40 sekund (!), dzięki czemu błyskawicznie odrobili nie tylko niewielką stratę, ale sami wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Warto przeczytać

W ostatniej części spotkania GKS ostatecznie rozwiał nadzieje KH Energi - kolejne dwa trafienia zaliczył Mateusz Michalski, który wyjechał z Torunia z hat-trickiem. Gol Roberta Korczochy w końcówce meczu nie mógł już więc niczego zmienić - torunianie przegrali 3:6.

KH Energa Toruń - GKS Katowice 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Bramki: 1:0 Syty (3:31), 1:1 Mularczyk (5:57), 2:1 Arrak (11:57), 2:2 Michalski (23:53), 2:3 Fraszko (24:23), 2:4 Eriksson (24:33), 2:5 Michalski (45:03), 2:6 Michalski (47:28), 3:6 Korczocha (56:31)
KH Energa: Moelder (Studziński) - Szkodienko, Zieliński, Limma, Arrak, M. Kalinowski - Jaworski, Szkrabau, Vasjonkin, Korczocha, Huhdanpää - Schafer, Rodionow, Zając, Kogut, Syty - Skólmowski, Bajwenko, Wenker, Rożkow, Olszewski