Polecamy

BRUDNE BUTY
[2/13]

BRUDNE BUTY

Mówi się, że buty są wizytówką człowieka. Nie wchodź na rozmowę kwalifikacyjną z brudnymi butami. Jeśli buty nie są skórzane nie musisz ich pastować i pielęgnować w szczególny sposób, ważne, żeby nie były zabłocone, zakurzone i po prostu brudne.

DOBRE PRAKTYKI
Idąc na rozmowę kwalifikacyjną ZAWSZE miej przy sobie co najmniej dwie chusteczki. Jedną, na wypadek kataru, drugą, aby przetrzeć buty przed wejściem do pokoju/sali, w której będzie się odbywała rozmowa. Dla miłośników gadżetów – powstało w ostatnim czasie kilka ciekawych osłonek na obuwie, które są wodoodporne i na pewno uchronią Twoje buty przed zabrudzeniem. Wtedy nawet rozmowa w deszczowy dzień Ci nie straszna.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną. Z jednej strony my poznajemy pracodawcę, z drugiej to pracodawca oceni nas. Na rozmowie o pracę staramy się wypaść dobrze i pokazać się z jak najlepszej strony. Zdarzają się jednak wpadki. Ucz się na cudzych błędach, żeby nie popełniać własnych. Sprawdź, czego NIE ZAKŁADAĆ na rozmowę kwalifikacyjną.

Najnowsze wiadomości

reklama