Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec - goście prowadzili już 2:0! Jak się skończyło? Byłeś na trybunach? [ZDJĘCIA]

pb
Drugi finałowy mecz mecz I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec znów przyniósł mnóstwo emocji. Przypomnijmy, że w sobotę o zwycięstwie 5:4 Nesty Miresa zadecydowała dogrywka. W niedzielę goście prowadzili już 2:0. Po dwóch tercjach było jednak już 2:2, a w 44 min. Miłosz Lidtke "kropnął" na 3:2.

Taki wynik utrzymał się do ostatniej sekundy. Zawody na Tor-Torze obserwowało 1800 kibiców. Teraz dwa mecze w Sosnowcu. Gra się do czterech zwycięstw, Nesta Mires obecnie prowadzi 2:0. Oto fotorelacja z trybun i lodu!

Polecamy: TKP Toruń - Zawisza Bydgoszcz. Derby 15 lat temu na boisku i trybunach. Było gorąco! [GALERIA]

Drugi finałowy mecz mecz I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec znów przyniósł mnóstwo emocji. Przypomnijmy, że w sobotę o zwycięstwie 5:4 Nesty Miresa zadecydowała dogrywka. W niedzielę goście prowadzili już 2:0. Po dwóch tercjach było jednak już 2:2, a w 44 min. Miłosz Lidtke "kropnął" na 3:2. Zobacz także: Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec 5:4. Decydowała dogrywka [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN] Taki wynik utrzymał się do ostatniej sekundy. Zawody na Tor-Torze obserwowało 1800 kibiców. Teraz dwa mecze w Sosnowcu. Gra się do czterech zwycięstw, Nesta Mires obecnie prowadzi 2:0. Oto fotorelacja z trybun i lodu! Polecamy: TKP Toruń - Zawisza Bydgoszcz. Derby 15 lat temu na boisku i trybunach. Było gorąco! [GALERIA] Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec - goście prowadzili już 2:0! Jak się skończyło? Byłeś na trybunach? [ZDJĘCIA] Jacek Smarz
Drugi finałowy mecz mecz I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec znów przyniósł mnóstwo emocji. Przypomnijmy, że w sobotę o zwycięstwie 5:4 Nesty Miresa zadecydowała dogrywka. W niedzielę goście prowadzili już 2:0. Po dwóch tercjach było jednak już 2:2, a w 44 min. Miłosz Lidtke "kropnął" na 3:2. Taki wynik utrzymał się do ostatniej sekundy. Zawody na Tor-Torze obserwowało 1800 kibiców. Teraz dwa mecze w Sosnowcu. Gra się do czterech zwycięstw, Nesta Mires obecnie prowadzi 2:0. Oto fotorelacja z trybun i lodu!