Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec 5:4. Decydowała dogrywka [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

PB
W pierwszym finałowym meczu I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń pokonała Zagłębie Sosnowiec 5:4. Po 60 minutach gry był remis 4:4. Złotego gola w dogrywce zdobył Władysław Troszyn (69:33 min!).

Wcześniej torunianie prowadzili 3:1 i 4:3, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca regulaminowego czasu gry. Drugi mecz - w niedzielę o godz. 16.30 na Tor-Torze (relacja w TV Toruń). Gra się do czterech zwycięstw. A oto zdjęcia z meczu i trybun:
W pierwszym finałowym meczu I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń pokonała Zagłębie Sosnowiec 5:4. Po 60 minutach gry był remis 4:4. Złotego gola w dogrywce zdobył Władysław Troszyn (69:33 min!). Zobacz także: Te nazwiska ma najwięcej osób w naszym regionie! Oto najpopularniejsze nazwiska w Kujawsko-Pomorskiem [NAJNOWSZE DANE] Wcześniej torunianie prowadzili 3:1 i 4:3, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca regulaminowego czasu gry. Drugi mecz - w niedzielę o godz. 16.30 na Tor-Torze (relacja w TV Toruń). Gra się do czterech zwycięstw. A oto zdjęcia z meczu i trybun: Jacek Smarz
W pierwszym finałowym meczu I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń pokonała Zagłębie Sosnowiec 5:4. Po 60 minutach gry był remis 4:4. Złotego gola w dogrywce zdobył Władysław Troszyn (69:33 min!). Wcześniej torunianie prowadzili 3:1 i 4:3, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca regulaminowego czasu gry. Drugi mecz - w niedzielę o godz. 16.30 na Tor-Torze (relacja w TV Toruń). Gra się do czterech zwycięstw. A oto zdjęcia z meczu i trybun: