Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszym finałowym meczu I ligi hokeja na lodzie Nesta...

Nesta Mires Toruń - Zagłębie Sosnowiec 5:4. Decydowała dogrywka [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

W pierwszym finałowym meczu I ligi hokeja na lodzie Nesta Mires Toruń pokonała Zagłębie Sosnowiec 5:4. Po 60 minutach gry był remis 4:4. Złotego gola w dogrywce zdobył Władysław Troszyn (69:33 min!).

Wcześniej torunianie prowadzili 3:1 i 4:3, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca regulaminowego czasu gry. Drugi mecz - w niedzielę o godz. 16.30 na Tor-Torze (relacja w TV Toruń). Gra się do czterech zwycięstw. A oto zdjęcia z meczu i trybun: