Polecamy

Największe rekrutacje do pracy w Toruniu. Gamet i TZMO na czele! © Tekst: Małgorzata Oberlan, fot. nadesłane / archiwum
[3/8]

Największe rekrutacje do pracy w Toruniu. Gamet i TZMO na czele!

Kogo szuka Gamet i co oferuje?

"Nowości" sprawdziły, jakie wymagania ma firma wobec kandydatów i co im oferuje. I tak, w przypadku operatorów maszyn do obróbki metalu oczekiwane są: wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne będzie atutem), zdolności manualne, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Doświadczenie konieczne nie jest, ale będzie dodatkowym atutem.

Firma gwarantuje pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przyjazny system wdrożenia i szkoleń wstępnych, dojazdy pracownicze z wybranych kierunków oraz dodatkowe premie w ramach Programu Dobrego Pomysłu i Programu Rekomendacji. Poza tym zatrudnieni w Gamecie mogą liczyć na ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych, a także rozmaite profity dla członków rodzin (konkursy dla dzieci, impreza mikołajkowa itp.).

Inne oczekiwania ma Gamet wobec kandydatów do pracy poza produkcja, a poszukuje np. specjalisty ds. zakupów krajowych i międzynarodowych. Jak podaje na swojej stronie internetowej, wymagania wobec takiego pracownika to: wykształcenie wyższe, roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielności w działaniu, dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Do tego mile widziana jest znajomość systemów MS Axapta, Lotus Notes i prawo jazdy kat. B.

Zobacz także:

Karta Moja Starówka! Gdzie i jakie rabaty? Duże promocje i przeceny w Toruniu. Jak z nich skorzystać?

Polecamy:

Szefowie policji, PSP i SM w Toruniu. Kto zarabia najwięcej?


Najnowsze wiadomości

reklama