Polecamy

Lech Wałęsa ma problemy finansowe? "Nie będę prosił, nie będę żebrał"U Wojewódzkiego Lech Wałęsa ubolewał nad swoją sytuacją materialną © Karolina Misztal
[2/7]

Majątek Lecha Wałęsy. Ile zgromadził na koncie? Jaką ma emeryturę?

Lech Wałęsa ma problemy finansowe? "Nie będę prosił, nie będę żebrał"

U Wojewódzkiego Lech Wałęsa ubolewał nad swoją sytuacją materialną. Przypomniał, że pieniądze z Nagrody Nobla oddał na stocznie gdańską. Póki był politykiem, nie martwił się o dochody. Teraz sytuacja jego zdaniem jest zupełnie inna.

Jak miałem dobrą pozycję, pieniądze same do mnie przychodziły. Teraz tak się stało, że pozycja moja jest trochę gorsza. Choroba, która nas trafiła, powoduje, że zaczyna brakować. Dlatego muszę coś zrobić. Nie będę prosił, nie będę żebrał, więc muszę w jakiś sposób zarobić. Już na elektryka się mało nadaję, bo 77 lat to już nie ma tej kondycji. Potrzebuję na jakimś poziomie żyć.

Czytaj dalej. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

POLECAMY TAKŻE:

Tak mieszka Lech Wałęsa. Zobacz dom byłego prezydenta Polski

Tych Polaków zna cały świat, a Ty? Cudze chwalicie, swego nie znacie...
Lech Wałęsa gościł ostatnio u Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący popularnego Talk Show TVN poruszył m.in. temat finansów. W końcu były prezydent zamieścił ostatnio ogłoszenie o pracę. Jak wygląda jego sytuacja finansowa? "Zaczyna mi brakować. Muszę trochę drobić" - stwierdził Wałęsa. W innym wywiadzie zdradził też, ile pieniędzy zostało mu na koncie. Jaki ma majątek Lech Wałęsa? Ile otrzymuje emerytury? Sprawdźcie szczegóły w galerii!

Najnowsze wiadomości

reklama