W 4. lidze kujawsko-pomorskiej rozegrano 6. kolejek, a 5 lidze kujawsko-pomorskiej zespoły maja za sobą rozegranych 5. rund.
4. liga kujawsko-pomorska
Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 9
Łukasz Witucki Pomorzanin Toruń 8
Robert Kowalczyk Lider Włocławek 8
Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 6
Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 5
Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 5
Patryk Kozłowski Zawisza Bydgoszcz 4
Maciej Rożnowski Lech Rypin 4
Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica 4
Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 4
Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 3
Michał Hałas Unia Gniewkowo 3
Stephanie Bombelenga Sportis Łochowo 3
Robert Frasz Sportis Łochowo 3
Dawid Tomczak Sportis Łochowo 3
Michał Witkowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 3
Marcin Słowiński Notecianka Pakość 3
Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 3
Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 3
Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 2
Łukasz Grube Włocłavia Włocławek 2
Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 2
Maksym Humeniuk Sportis Łochowo 2
Ntuli Nhlakanipho Sportis Łochowo 2
Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 2
Dorian Banasiak Sparta Brodnica 2
Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
Dawid Bocian Sparta Brodnica 2
Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 2
Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 2
Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 2
Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 2
Łukasz Burkiewicz Piast Złotniki Kujawskie 2
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Mateusz Szafran Orlęta Aleksandrów Kuj. 2
Dominik Kowalski Notecianka Pakość 2
Bartosz Dyszy Lider Włocławek 2
Martyn Trędewicz Lech Rypin 2
Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 2
Damian Adamski Cuiavia Inowrocław 2
Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 2
Yan Medunytsia Chełminianka Chełmno 2
Piotr Gross Chełminianka Chełmno 2
Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 2
Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 2
Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 2
Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 2
Patryk Straszewski Zawisza Bydgoszcz 2
Bartosz Stoppel Zawisza Bydgoszcz 1
Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 1
Piotr Szablewski Włocłavia Włocławek 1
Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 1
Sylwester Gęgotek Unia Gniewkowo 1
Maciej Słupecki Sportis Łochowo 1
Adrian Kural Sparta Brodnica 1
Adam Kaźmierczak Pomorzanin Toruń 1
Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 1
Patryk Perliński Pogoń Mogilno 1
Robert Matelski Pogoń Mogilno 1
Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 1
Maciej Kubacki Piast Złotniki Kujawskie 1
Maciej Gawroński Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 1
Bartłomiej Grube Lider Włocławek 1
Patryk Miarka Lider Włocławek 1
Michał Cichacki Lider Włocławek 1
Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 1
Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 1
Olaf Wójtowicz Legia Chełmża 1
Bartosz Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kuj. 1
Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica 1
Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica 1
Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 1
Gabriel Pieczyński Chemik Bydgoszcz 1
Paweł Michalski Chemik Bydgoszcz 1
Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 1
Mariusz Miłek Chemik Bydgoszcz 1
Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 1
Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
Marcin Baranowski Lech Rypin 1
Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 1
Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 1
Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 1
Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 1
Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
Boris Kipeya Boono Sportis Łochowo 1
Tomasz Prejs Zawisza Bydgoszcz 1
Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
Tomasz Żyliński Zawisza Bydgoszcz 1
Samobójcze
Robert Matelski Pogoń dla BKS 1
Adrian Klepacz Lider dla Notecianki 1
5. liga kujawsko-pomorska grupa 1
7- Jakub Krukowski (Start Pruszcz);
6 - Sebastian Pacek (Polonia Bydgoszcz);
4 - Maciej Dudek (Mustang Ostaszewo); Kacper Sapa (Unia Solec Kujawski); Kamil Kruszewski, Paweł Mazurowski (Unia Wąbrzeźno);
3 - Sebastian Rak (Elana II Toruń); Kamil Mosek (Krajna Sępólno Krajeńskie); Maciej Łuszczyński (Promień Kowalewo); Mikołaj Prybiński (Start);
2 - Adrian Kowalski, Łukasz Simorski (Cyklon Kończewice), Kacper Zboralski (Flisak Złotoria); Mariusz Mosek, Damian Rybacki (Krajna); Tomasz Bełzyt (Mustang); Paweł Bartoszyński, Franciszek Denisewicz, Marcel Maluchnik (Olimpia II Grudziądz); Radosław Mik (Pomorzanin Serock); Michał Horna (Radzynianka); Radosław Przesmycki (Start); Maciej Nowacki (Unia SK.); Karol Maliszewski, Jakub Ratkowski (Wda Świecie);
1 - Marek Banaszak (Cyklon); Krystian Jóźwiak, Konrad Jóźwicki, Nicolas Kankowski, Przemysław Mycan, Szymon Pawłowski (Elana II); Filip Kucharski, Dominik Niedziałkowski, Patryk Szczepaniak (Flisak); Cyprian Błaszczyński, Bartosz Burkiewicz, Dominik Fierek (Krajna); Mateusz Ciesielski, Bartosz Goszka, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang Ostaszewo); Valentin Dah, Szymon Hanzek (Naprzód Jabłonowo); Sebastian Kamiński, Karol Maksajdowski, Mohamed Metfai, Maciej Twarowski (Olimpia II Grudziądz); Krystian Born, Łukasz Chruścicki, Łukasz Nowak (Polonia); Jakub Andykowski, Mateusz Myśliński (Pomorzanin); Jakub Kawula, Krystian Kraśniewski, Paweł Jachowski, Waldemar Jachowski, Piotr Marchłowski, Dawid Muchewicz (Sokół Radomin); Fabian Chabowski, Maciej Góra, Dawid Wietrzykowski (Start); Dorian Affeld, Paweł Osiński, Filip Żurawski (Unia SK.); Marcin Gołąb (Unia W.); Bartosz Czerwiński, Wojciech Ernest, Paweł Jarantowicz, Przemysław Kozicki, Paweł Słaby, Dawid Warchoł, Łukasz Wenerski, Damian Wietrzykowski, Piotr Żurek (Wda Świecie);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Kopaczewski (Promień); dla Startu - Filip Twardowski (Polonia); dla Unia Wąbrzeźno - Damian Rybacki (Krajna);
5. liga kujawsko-pomorska grupa 2
8 - Rafał Jankowski (Kujawiak Lumac Kowal);
7 - Bartłomiej Świątek (Dąb BOSiR Barcin); Piotr Ziółkowski (KS Prisma Dent Brzoza); Konrad Kaźmierczak (LTP Lubane);
5 - Dawid Górski (Goplania Inowrocław); Mikołaj Myśliwy (Gopło Kruszwica);
4 - Mateusz Kurtysiak, Damian Sikorski (Gopło); Dawid Marciniak (Łokietek Brześć Kuj.); Mateusz Gryglewicz (Noteć Łabiszyn); Artur Smykowski (Zdrój Ciechocinek);
3 - Piotr Kierus (GKS Baruchowo); Mikołaj Kruszczyński (Gopło); Łukasz Retlewski (KS Brzoza); Alan Czerwiński, Gracjan Sobczak (Kujawiak); Dawid Kubiak (Łokietek Brześć Kuj.); Mariusz Jaśkiewicz, Patryk Olczak (Polcalc Lubienianka)
2 - Daniel Nowakowski (Dąb); Kamil Bógdał (GKS Baruchowo); Dominik Kostrzak (Goplania Inowrocław); Patryk Kowalski, Wojciech Springer (Gopło); Mateusz Gąska, Albert Maciejewski (KS Brzoza); Dawid Kwiatkowski (Kujawiak); Paweł Zaranek (LTP); Łukasz Kraszewski, Marcin Pałczyński (Łokietek); Dawid Cymerman (Mień Lipn); Jacek Wichliński (Polcalc Lubienianka); Marek Gwit, Robert Jurek (Szubinianka); Juliusz Habasiński, Patryk Jasiński (Wisła Dobrzyń); Jarosław Krzyżanowski (Zdrój);
1 - Brajan Byczyński, Hubert Ciszewski, Łukasz Sobek, Leszek Wisz (Dąb); Daniel Dorsz, Hubert Jaśkiewicz, Michał Rosiak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Przemysław Czaplewski, Łukasz Paczkowski, Krystian Szeluga, Jakub Picheta (Goplania); Damian Czarnota, Kamil Zalęcki (Gopło); Wojciech Czyż,Łukasz Krężel (KS Brzoza); Adrian Bartczak, Mikołaj Jakubowski, Bartosz Kaczor, Kamil Markowski, Damian Ratajczyk, Vitalij Shvets, Hubert Szymczak (Kujawiak); Kacper Kasztelan, Wiktor Kinowski, Kamil Łukomski, Mateusz Skonieczny (Kujawianka Strzelno); Tomasz Mularski, Kamil Stefaniak (LTP); Jakub Kosztowny, Maciej Pałczyński, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Łukasz Bartczak, Bartosz Kempiński, Jakub Podlas, Cezary Uzdowski (Mień); Wiktor Dąbrowski, Kamil Skonieczka, Paweł Witwicki, Mateusz Zawodziński (Noteć); Tomasz Janas, Filip Kalinowski, Michał Szymczak (Polcalc Lubienianka); Patryk Leński, Patryk Olewiński, Dominik Szklarczyk, Patryk Zieliński (Wisła); Marcin Chwojnicki, Igor Kania, Marcin Majchrzak, Mateusz Parzybut (Zdrój); Damian Chaberski, Kamil Kawczyński (Ziemowit Osięciny);
Samobójcze: dla Gopła - Wojciech Kreft (Goplania);
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?