Kibice na meczu Polski Cukier - Anwil. Mamy dużo nowych zdjęć z derbów!

Daniel Ludwiński
Koszykarze Polskiego Cukru przegrali u siebie z Anwilem Włocławek 86:102 (19:22, 23:25, 25:33, 19:22) w niedzielnych wielkich derbach Pomorza i Kujaw. Goście byli lepsi w każdej z czterech kwart i trzeba przyznać, że zasłużyli na zwycięstwo.

Zobacz dużo zdjęć z trybun! --->

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się więcej!

Co dostanę w ramach abonamentu?Dlaczego mam płacić za treści w sieci?Najczęstsze pytania
Koszykarze Polskiego Cukru przegrali u siebie z Anwilem Włocławek 86:102 (19:22, 23:25, 25:33, 19:22) w niedzielnych wielkich derbach Pomorza i Kujaw. Goście byli lepsi w każdej z czterech kwart i trzeba przyznać, że zasłużyli na zwycięstwo. Zobacz dużo zdjęć z trybun! ---> POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się więcej! Co dostanę w ramach abonamentu?Dlaczego mam płacić za treści w sieci?Najczęstsze pytania Jacek Smarz
Koszykarze Polskiego Cukru przegrali u siebie z Anwilem Włocławek 86:102 (19:22, 23:25, 25:33, 19:22) w niedzielnych wielkich derbach Pomorza i Kujaw. Goście byli lepsi w każdej z czterech kwart. Po spotkaniu torunianie przyznali, że drużyna z Włocławka zasłużyła na zwycięstwo. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 86:102 (19:22, 23:25, 25:33, 15:22) Polski Cukier: Wright 20 (3), Hornsby 15 (1), Cel 5, Diduszko 5, Aminu 4 oraz Schenk 13 (1), Gruszecki 10 (2), Weaver 9 (1), Perka 3 (1) Anwil: Ledo 22 (4), Wroten 17, Jones 12, Sokołowski 12 (2), Sulima 5 (1) oraz Freimanis 16 (2), Dowe 14, Szewczyk 2, Karolak 0, Wadowski 0