KH Energa przegrała w Toruniu aż 0:5 z hokeistami z Jastrzębia[zdjęcia z meczu i trybun]

Daniel Ludwiński

Zobacz dużo zdjęć z meczu i trybun ->>>
Zupełnie nie po myśli KH Energi Toruń potoczyło się wtorkowe spotkanie z JKH GKS-em Jastrzębie. Goście byli lepsi w każdej tercji i ostatecznie zwyciężyli aż 5:0 (1:0, 1:0, 3:0). Torunianom nie pomogło wsparcie kibiców. Zobacz dużo zdjęć z meczu i trybun ->>>Grzegorz Olkowski
Zupełnie nie po myśli KH Energi Toruń potoczyło się wtorkowe spotkanie z JKH GKS-em Jastrzębie. Goście byli lepsi w każdej tercji i ostatecznie zwyciężyli aż 5:0 (1:0, 1:0, 3:0). Torunianom nie pomogło wsparcie kibiców - kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i poszukaj się na zdjęciach z trybun!

Toruński zespół przeżywa wyraźnie gorszy okres, w związku z czym można było się spodziewać, że w meczu z JKH GKS-em zadanie nie będzie łatwe, nawet jeśli przeciwnicy ostatnio również nie radzą sobie szczególnie dobrze. Niestety, w starciu zespołów z szóstej i piątej pozycji w tabeli PLH zdecydowanie lepiej poradzili sobie przyjezdni.

Drużyna z Jastrzębia już w szóstej minucie meczu otworzyła wynik, ale później przez dłuższy czas nie była w stanie zaliczyć kolejnego trafienia. Drugi gol padł w drugiej tercji, a w ostatniej części spotkania worek z bramkami rozwiązał się już na dobre.

Warto przeczytać

KH Energa musiała więc przełknąć bardzo gorzką pigułkę - przegranej 0:5 w tym sezonie jeszcze nie zaliczyła. W czwartek torunianie zagrają ponownie - tym razem czeka ich wyjazdowe spotkanie z Cracovią.

KH Energa - JKH GKS Jastrzębie 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
Bramki:
Pavlovs (5:19), Razgals (30:19), Rac (40:27), A. Sevcenko (41:10), E. Sevcenko (53:25)