MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Jest praca w administracji. UMK, Neuca, TZMO i inne znane firmy szukają pracowników (luty 2024)

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
W lutym pracowników do administracji, biura czy recepcji poszukują między innymi: UMK, Neuca, TZMO, Drimer, Baza Instal. Niektórzy pracodawcy obiecują wypłaty rzędu 7-8 tys. zł brutto. Inni "stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów". Szczegóły - w tekście.
W lutym pracowników do administracji, biura czy recepcji poszukują między innymi: UMK, Neuca, TZMO, Drimer, Baza Instal. Niektórzy pracodawcy obiecują wypłaty rzędu 7-8 tys. zł brutto. Inni "stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów". Szczegóły - w tekście. Polska Press/pixabay

W lutym ofert pracy w administracji, biurach i recepcjach w Toruniu nie brakuje. Takich pracowników poszukują teraz w mieście najbardziej znani pracodawcy, np. UMK czy firmy takie jak Neuca i "Opatrunki". Czego oczekują od kandydatów i co oferują? Niektórzy obiecują zarobki do 7-8 tys. zł brutto.

1.Neuca: pensja, benefity i płatny urlop w dniu urodzin

Neuca z siedzibą w Toruniu to silna marka w branży farmaceutycznej, na skalę krajową. To jednocześnie ceniony pracodawca. W lutym poszukuje pracowników administracyjnych w naszym mieście na kilka stanowisk. Jakie konkretnie?

"Wsparcie administracyjne" - tak nazywa się pierwsze stanowisko, które Neuca chce obsadzić. Pracownik będzie odpowiedzialny za obieg dokumentów, korespondencję, telefony, terminy itp. Kandydat powinien być dobrze zorganizowany i mieć doświadczenie w pracy biurowej. Zatrudniony zostanie na umowie-zleceniu. Pensji nie podano.

Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa - to kolejne stanowisko. Tutaj praca polega m.in. na obsłudze zgłoszeń do monitoringu, nadawaniu i odbieraniu uprawnień, czuwaniem nad kluczami itp. Zainteresowany taką posadą musi umieć pracować pod presją czasu - uprzedza firma. Wybrany kandydat pracować będzie w siedzibie Neuki przy ul. Fortecznej 35-37. Oprócz pensji liczyć też może na "szeroki pakiet benefitów pozapłacowych". Jakich? W tej firmie, w ramach tzw. kafeterii benefitowej, każdy wybiera je sam.

Ukończenie studia na kierunku "administracja" lub pokrewnym - tego natomiast oczekuje firma od kandydata na stanowisko młodszego specjalisty ds. administracyjnych. Do zadań takiego pracownika będzie należała obsługa korespondencji i dekretacja faktur. A liczyć może w Neuce nie tylko na pensję i benefity, ale i płatny dzień urlopu w swoje urodziny.

2.UMK: stabilne zatrudnienie i liczne dofinansowania

Uniwersytet Mikołaja Kopernika to największy pracodawca w Toruniu. W lutym uczelnia prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk administracyjnych (zgłaszać się można do 25.02). W każdym wypadku zapewnia: stabilne zatrudnienie w oparciu o pracę oraz liczne dofinansowania, np. do wczasów, opieki nad dziećmi, karty Multisport itp.

Kogo szuka UMK? Specjalisty w Dziale Zakupów (preferowane kierunki techniczne i doświadczenie), specjalisty w Dziale Szkoleń BHP (wymagane studia podyplomowe w tym zakresie) oraz kierownika administracyjno-gospodarczego na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych (wymagany tytuł magistra, doświadczenie i znajomość jęz. angielskiego). Uwaga! rekrutacje na to ostatnie stanowisko trwa do 18 lutego. Szczegóły zainteresowani znajdą na stronie internatowej uczelni w zakładce "oferty pracy".

3.TZMO: praca w stabilnej firmie i liczne benefity

Przynajmniej średnie wykształcenie, prawo jazdy, znajomość edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, język angielski w stopniu podstawowym oraz gotowość do pracy w systemie równoważnym (zmiany trwające do 12 godzin) - to wymagania "Opatrunków" wobec kandydatów na stanowisko portiera-rewidenta.

Taka osoba pracować będzie w zakładzie Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych przy ul. Żółkiewskiego. A liczyć może nie tylko na stabilne zatrudnienie, ale i "liczne i korzystne benefeity, m.in. ubezpieczenie zdrowotne Optus, ofertę wypoczynkową, pracowniczy program emerytalny, kartę sportową, dofinansowanie żłobków i przedszkoli". Rekrutacja trwa do 29 lutego.

4.Drimer oferuje do 5,1 tys. zł brutto pensji

Spółka Drimer to znany w Toruniu producent folii malarskich i opakowań. Swój zakład ma przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Obecnie poszukuje pracownika do prac administracyjno-biurowych. Oferuje mu pensję rzędu 4,2 do 5,1 tys. zł brutto.

Do obowiązków takiej osoby należeć będzie obsługa korespondencji, wprowadzanie danych do programu Optima oraz wspieranie innych działów administracji. Od kandydata firma oczekuje samoorganizacji, umiejętności pracy w zespole, znajomości programów Excel i Word oraz języka angielskiego.

5.Purizoler w gminie Obrowo: do 7 tys. zł brutto dla pracownika administracji

"Purizoler Rafał Urbański" to firma, która siedzibę ma w Silnie (gm. Obrowo). Specjalizuje się w izolacjach natryskowych (pianą) i badaniach termowizyjnych. Poszukuje pracownika do administracji, który zajmie się również przetargami. a dokładniej - będzie wyszukiwać przetargi i potencjalnych klientów. Z tego tytułu otrzymywać będzie też prowizję. Stąd oferowane wynagrodzenie określono w szerokim przedziale: od 4,2 do 7 tys. zł brutto miesięcznie.

Lista zadań takiego pracownika jest bardzo szeroka. Obejmuje m.in: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, dbanie o marketing firmy, zarządzanie korespondencją, prowadzenie spraw pracowniczych (teczki osobowe, urlopy), obsługę urządzeń biurowych oraz kasy fiskalnej, kompletowanie dokumentacji, wystawianie faktur sprzedaży i proform, przygotowywanie umów, pomoc w przygotowaniu dokumentów dla księgowości, współpracę z handlowcami, kontrolę dokumentacji samochodów służbowych ( (ubezpieczenia, przeglądy), zaopatrzenie firmy w artykułu biurowe i... nie tylko.

6.Baza Instal: do 8 tys. zł brutto dla asystenta znającego język niemiecki

Baza Instal to firma zajmująca się montażem instalacji elektrycznych i montażem ferm drobiu. Siedzibę ma przy ul. Bukowej w Toruniu. W lutym szuka ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko asystentki lub asystenta zarządu, ze znajomością języka niemieckiego. Oferuje od 4,5 do 8 tys. zł brutto wynagrodzenia miesięcznie.

Takiej osobie firma powierzyć chce nie tylko obsługę korespondencji i obieg dokumentów, ale i współpracę z księgowością i kadrami oraz pomoc w obsłudze projektów zagranicznych. Od kandydata oczekuje dobrej znajomości niemieckiego (angielski też mile widziany), obsługi komputera, samodzielności, odpowiedzialności i terminowości.

Zainteresowani tymi ofertami pracy mogą aplikować np. poprzez portal OLX (zakładka: Toruń/praca) lub bezpośrednio u pracodawcy (UMK, Neuca, TZMO).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego pszczoły są ważne?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto