Grad bramek w Świeciu. Wda - Elana 5:2

Łukasz Urbański
Piłkarze Elany Toruń (przy piłce Damian Tofil) przegrali siódme spotkanie w tym sezonie Patryk Młynek
Niestety kolejnej porażki doznali piłkarze Elany Toruń. Podopieczni Roberta Kościelaka przegrali w Świeciu z Wdą 2:5 (2:3).

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla torunian. W 21. minucie Elana przegrywała już różnicą trzech bramek. Żółto-niebiescy przed przerwa zdobyli dwie bramki, jednak tuż po wznowieniu gry do swoje siatki trafił Marcin Wróbel. 5 minut przed końcem spotkania wynik ustalił Maciej Kot.

Po 10. kolejkach Elana ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje 16. miejsce w tabeli.

Wda Świecie – Elana Toruń 5:2 (3:1)
1:0 M. Kot (2), 2:0 S. Kot (18), 3:0 P. Urbański (21), 3:1 D. Tofil (25), 3:2 D. Zamiatowski (37), 4:2 M. Wróbel (50, samobójcza), 5:2 M. Kot (85)

Elana: Osiński - Błotnicki, Parzyszek, Wróbel, Zamiatowski - Świderek (89, Chomicz) - Cięgotura (72, Kij) - Młodzieniak (żk), Rawski (żk; 86, Kupiec) - Tofil, Maćkiewicz