Polecamy

Które trasy są najczęściej kontrolowane przez policję? Tego typu informacje postanowili sprawdzić specjaliści z systemu Yanosik © policja podlaska
[1/18]

Gdzie najczęściej można spotkać kontrole policji? Zobacz ranking dróg krajowych i wojewódzkich na podstawie systemu Yanosik

Które trasy są najczęściej kontrolowane przez policję? Tego typu informacje postanowili sprawdzić specjaliści z systemu Yanosik. W analizie uwzględnione zostały drogi krajowe oraz wojewódzkie. Szczegóły przedstawiają powyższe grafiki.

Prawdopodobieństwo spotkania kontroli prędkości na danej drodze wojewódzkiej wyrażane w procentach. Dane przedstawiają stosunek liczby godzinnych kontroli prędkości do 10 km badanej drogi. Ranking przestawia najbardziej kontrolowane drogi w poszczególnych województwach. Zgłoszenia pozyskane z okresu 31.10-01.11.2018. Źródło systemu: Yanosik.

Drogi krajowe, wojewódzkie czy powiatowe – które trasy w okresie Wszystkich Świętych są częściej kontrolowane przez policję? Jaka kategoria dróg jest w tym czasie najbardziej kolizyjna? Tego typu informacje postanowili sprawdzić specjaliści z systemu Yanosik. Oto wyniki analizy.

Najnowsze wiadomości

reklama