Futsal Świecie - TAF Toruń. Świecianie lepsi w derbowym starciu. Zobacz zdjęcia

Jakub Keller
Futsal Świecie (żółte koszulki) pokonał w derbowym meczu TAF Toruń 4:1 (0:0)
Futsal Świecie (żółte koszulki) pokonał w derbowym meczu TAF Toruń 4:1 (0:0) Jakub Keller
Futsal Świecie pokonał po wyrównanym spotkaniu TAF Toruń 4:1. Zespół ze Świecia musiał radzić sobie w tym spotkaniu bez Marcina Mikołajewicza, który za dyskusję z sędzią otrzymał czerwoną kartkę w wyjazdowym meczu z AZS UG Gdańsk.

Futsal Świecie - Orlik Mosina

od 16 lat

Pierwsza połowa derbowego spotkania była niezwykle wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. A to głównie zasługa bramkarzy obu drużyn.

W drugiej połowie bramki już padały. Pierwszą strzelił w 23 minucie z kontrataku Dawid Pytel. Wyrównał pięć minut później Olaf Wójtowicz po indywidualnej akcji lewą stroną boiska. W 35 minucie Adam Kolmajer fenomenalnie wypatrzył w polu karnym Piotra Kaczkowskiego. Jego strzał odbił się jednak od słupka. Kaczkowski zgrał piłkę do Kocieniewskiego, który głową z najbliższej odległości dopełnił tylko formalności.

Po drugiej bramce dla gospodarzy torunianie zdecydowali się na wycofanie bramkarza. Ale konstruując akcje w przewadze dwukrotnie dali sobie odebrać piłkę graczom Futsal Świecie, którzy w łatwy sposób wpakowali dwukrotnie piłkę do pustej bramki, ustalając tym samym wynik spotkania.

Futsal Świecie – TAF Toruń 4:1 (0:0)