Flisak Złotoria - Elana Toruń - ZDJĘCIA i WIDEO [0:7]

Tomasz Młynek
Flisak - Elana 0:7
Flisak - Elana 0:7 Fot.Tomasz Młynek
Flisak Złotoria - Elana Toruń - ZDJĘCIA [0:7]. W środę (01.10.) piłkarze Flisaka Złotorii okazali się bezsilni w starciu z Elaną Toruń, przegrywając 0:7. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

Flisak Złotoria - Elana Toruń - ZDJĘCIA [0:7]

Żółto-niebiescy rozgromili na wyjeździe Flisaka Złotoria 7:0 (4:0). To druga wygrana Elany w tym sezonie z podtoruńskim zespołem. Pod koniec sierpnia rywalizowaliśmy z Flisakiem o czwartoligowe punkty. Wtedy podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego wygrali 3:0 (0:0).

Ostre strzelanie już w trzeciej minucie rozpoczął Arkadiusz Czajkowski. W pierwszej połowie do siatki trafiali jeszcze Bartłomiej Grube, Marcin Majchrzak i Maksim Mielnik.

Gol tego ostatniego był ozdobą spotkania. Ukrainiec „huknął” z 30 metrów w samo „okienko”.

Po zmianie stron żółto-niebiescy zdobyli jeszcze trzy bramki. Mogli więcej, ale w ofensywie grali dość nonszalancko.

W kolejnej rundzie nasz zespół zmierzy się 8 października ze Spartą w Brodnicy.

Flisak Złotoria – Elana Toruń 0:7 (0:4)

0:1 A. Czajkowski (3), 0:2 B. Grube (16), 0:3 M. Majchrzak (24), 0:4 M. Mielnik (38), 0:5 T. Rogóż (50), 0:6 A. Piskorski (59), 0:7 B. Maćkiewicz (72)

Elana: Kryszak – Czajkowski (68, Marszałek), Więckowski (68, Grudziński), Parzyszek, Mielnik – Mądrzejewski – Piskorski, Grube, Majchrzak (46, Rogóż), Cięgotura – Tomaszewski (46, Maćkiewicz)

za: elanatorun.com