Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  85-046 Bydgoszcz, Pomorska 1a
  tel:
  (52)300-24-32
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-bydgoszcz/
  Zobacz na mapie

  Firma Rokoko Hair Company od lat zdobywa coraz większą popularność w branży i wskazywana jest przez nieprzerwanie rozrastającą się grupę zadowolonych konsumentów jako lider w kwestii zarówno sprzedaży jak i konserwacji peruk. Mimo, że bazę asortymentu przedsiębiorstwa stanowią systemy uzupełnień włosów powstające na bazie włókien syntetycznych oraz włosia naturalnego, to Rokoko nie ogranicza się wyłącznie do nich – w portfolio znajdziemy bowiem także najwyższej jakości produkty kosmetyczne i medyczne, które umożliwią utrzymanie nabytego produktu w doskonałym stanie przez wiele kolejnych miesięcy, a także gustowne turbany i dopinki, dzięki czemu zakupiona peruka będzie prezentować się jeszcze bardziej okazale oraz przyciągać będzie zachwycone spojrzenia zarówno znajomych z pracy jak i członków rodziny.
  Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim klientom, którzy swoim oddaniem i wsparciem umożliwili nam przekucie pasji w doskonale prosperującą działalność gospodarczą. Zaledwie w kilka lat przekształciła się ona z niewielkiego salonu fryzjerskiego w sieć zaopatrującą konsumentów w peruki oraz akcesoria z najwyższej półki. Nie tylko dbamy o utrzymanie na jak najkorzystniejszym poziomie stosunku jakości do ceny, ale także oferujemy naszym klientom wyłącznie produkty hipoalergiczne oraz powstające z materiałów dostarczanych nam przez zaufanych producentów. W chwili obecnej nasze portfolio obejmuje:

  • peruki naturalne,
  • peruki sztuczne,
  • peruki systemowe,
  • systemy zagęszczające włosy,
  • systemy włosów Hair Again, jak też Second Hair System,
  • skuteczne preparaty na porost włosów,
  • ciekawe akcesoria,
  • turbany na każdą okazję.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielnie mogą Państwo nie być w stanie sprostać takim problemom jak nadmierne wypadanie, przerzedzanie się, czy osłabianie włosów. Dlatego właśnie powstała firma Rokoko Hair Company – aby posłużyć Państwu fachową poradą oraz umożliwić dostęp do wyjątkowej jakości produktów z możliwością dodatkowej personalizacji.

  Zachęcamy do wizyty w naszych salonach
  Sklep Peruki Bydgoszcz
  ul. Pomorska 1a
  85-046 Bydgoszcz
  tel. 52 300 24 32
  mail: bydgoszcz@rokoko.com.pl

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane