Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet ARKOZLAK

  Compet ARKOZLAK

  adres:
  85-001 Bydgoszcz, ul. Usługowa 7
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl
  Zobacz na mapie

  Firma ARKOZLAK powstała w 1994 r. a do ogólnopolskiej sieci Compet dołączyliśmy w 2017 roku. W naszej pracy od zawsze kierujemy się zasadą: „Zadowolony klient, czyli obsłuż klienta tak, by polecił cię rodzinie i znajomym”. W 2019 roku, przenieśliśmy się do nowoczesnego obiektu zlokalizowanego w Lisim Ogonie, koło Bydgoszczy. Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.
  Compet ARKOZLAK świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Naszym Klientom zapewniamy m.in.: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Potwierdzeniem naszych usług jest otrzymany certyfikat TÜV Rheinland Polska, który świadczy o wysokiej jakości usług, technologii, systemów zarządzania i wykwalifikowanego personelu. Regularnie przechodzimy audyty, kontrole jakości i badania Tajemniczego Klienta.
  Szukasz dobrego blacharza? A może lakiernika? Compet ARKOZLAK to lider w likwidacji szkód komunikacyjnych w rejonie Bydgoszczy.

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 7:00-16:00
  sobota: 8:00-13:00