Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet AJR

  Compet AJR

  adres:
  87-148 Toruń, Kopernika 1
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl
  Zobacz na mapie

  AJR to serwis blacharsko-lakierniczy, który działa na toruńskim rynku motoryzacyjnym już od 1956 roku. Jednym z przełomowych momentów dla naszej firmy było dołączenie do Compet – ogólnopolskiej sieci certyfikowanych warsztatów blacharsko-lakierniczych. Wiązało się to m.in. z otrzymywaniem centralnie koordynowanych zleceń, dzięki czemu mogliśmy zacząć świadczyć nasze usługi globalnie.
  Compet AJR świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Naszym Klientom zapewniamy m.in.: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Nasz serwis posiada liczne certyfikaty, m.in., TÜV Rheinland Polska, który świadczy o wysokiej jakości usług, technologii, systemów zarządzania i wykwalifikowanego personelu. Oddając do nas swój pojazd, otrzymujesz gwarancję, że zostanie on naprawiony zgodnie z zalecaną przez producenta technologią.
  Twój samochód został uszkodzony? Potrzebujesz dobrego blacharza lub lakiernika? Nie mogłeś lepiej trafić! Compet AJR to lider w likwidacji szkód komunikacyjnych w rejonie Torunia.

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 8:00-16:00
  sobota: 8:00-13:00