Elana zdeklasowana w końcówce

Łukasz Urbański
Elana przegrywa w Sosnowcu
Elana przegrywa w Sosnowcu Patryk Młynek
Piłkarze Elany Toruń przegrali w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 0:3 (0:0). Jedną z bramek zdobył były piłkarz żółto-niebieskich Łukasz Grube.

Od początku meczu lepiej radzili sobie gospodarze, jednak dzięki dobrej postawie Łukasza Osińskiego długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Bramkarz Elany skapitulował dopiero w 70. minucie , kiedy po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka piłkę w siatce umieścił Michał Cyganek. 5 minut później po uderzeniu z dystansu podwyższył dobrze znany w Toruniu Łukasz Grube. Wynik spotkania po prostopadłym podaniu Rafała Jankowskiego ustalił Cyganek.

Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń 3:0 (0:0)
Michał Cyganek 70, 80, Łukasz Grube 75

Elana: Osiński - Zamiatowski, Żbikowski, Więckowski, Wróbel - Buszko - Poczwardowski (62. Rogóż), Młodzieniak, Wolski (87. Czyżniewski), Elsner - Ciężkowski (87. Nowasielski)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani