Elana Toruń remisuje na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1:1 [ZDJĘCIA]

Kacper Chudzik
Zapowiadało się zwycięstwo Chrobrego, zakończyło się remisem. Chrobry Głogów podejmował dziś u siebie Elanę Toruń. Po dobrym spotkaniu mecz zakończył się remisem 1:1. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Początek meczu zapowiadał się bardzo obiecująco dla Chrobrego, choć piłkarze Elany kilkakrotnie zagrozili bramce głogowian. Z czasem jednak inicjatywę przejęli zawodnicy Chrobrego.

W 33. minucie bramkarz Elany sfaulował w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Takiej okazji nie można było zmarnować. W 34 minucie Mateusz Hałambiec celnym strzałem umieścił piłkę w siatce rywali.

Później jeszcze kilkukrotnie głogowianie byli blisko zdobycia bramki. Niewykorzystane sytuacje potrafią się zemścić i w 76. minucie Elana Toruń zdobywa wyrównującego gola.

Do końca meczu jednak kibice nie zobaczyli już goli.

Chrobry zremisował z Elaną 1:1 (do przerwy 1:0). Tym samym w dalszym ciągu nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa w tym roku.