Elana Toruń lepsza w meczu towarzyskim od Olimpii Grudziądz [WYNIK, ZDJĘCIA]

(LN)
Zwycięstwo żółto-niebieskim zapewnił Filip Kozłowski, który bramkarza rywali pokonał w 23 minucie, po ładnej akcji Macieja Stefanowicza i Damiana Kościelniaka.

W pierwszej połowie rywalizacji nasz zespół był drużyną zdecydowanie lepszą. Elana mogła wyżej, ale zabrakło skuteczności.

Niestety, kontuzji doznał Patryk Aleksandrowicz. Doświadczony zawodnik boryka się z urazem stawu skokowego.

Elana Toruń – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0).
1:0 Filip Kozłowski (23)

Elana: Nowak (46, Poloczek) – Mysiak, Felsch (70, Więckowski), Urbański – Kościelaniak, Stefanowicz (80, Szafran), Kryszak, Lenartowski, Stąporski (70, Górka) – Ciechański, Kozłowski (65, Aleksandrowicz; 85, Hartwich )

Olimpia: Królczyk (46, Muzyk) - Ciechanowski (46, Bielawski), Kochalski, Wełna (46, Candrea),  Olczyk (46, Klimczak) - Janicki, Handzlik (46, Adamczyk), Castro, Waszczuk (75, Eusebio), Poręba, Eusebio (46, Rumiński)
Zwycięstwo żółto-niebieskim zapewnił Filip Kozłowski, który bramkarza rywali pokonał w 23 minucie, po ładnej akcji Macieja Stefanowicza i Damiana Kościelniaka. W pierwszej połowie rywalizacji nasz zespół był drużyną zdecydowanie lepszą. Elana mogła wyżej, ale zabrakło skuteczności. Niestety, kontuzji doznał Patryk Aleksandrowicz. Doświadczony zawodnik boryka się z urazem stawu skokowego. Elana Toruń – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0). 1:0 Filip Kozłowski (23) Elana: Nowak (46, Poloczek) – Mysiak, Felsch (70, Więckowski), Urbański – Kościelaniak, Stefanowicz (80, Szafran), Kryszak, Lenartowski, Stąporski (70, Górka) – Ciechański, Kozłowski (65, Aleksandrowicz; 85, Hartwich ) Olimpia: Królczyk (46, Muzyk) - Ciechanowski (46, Bielawski), Kochalski, Wełna (46, Candrea), Olczyk (46, Klimczak) - Janicki, Handzlik (46, Adamczyk), Castro, Waszczuk (75, Eusebio), Poręba, Eusebio (46, Rumiński) Grzegorz Olkowski
W pierwszym sobotnim meczu kontrolnym piłkarze Elany Toruń pokonali Olimpię Grudziądz 1:0 (1:0). Oto fotorelacja z tego spotkania.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0