Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 1:1 [ZDJĘCIA]

Tomasz Młynek
Elana Toruń - ROW Rybnik 1:1
Elana Toruń - ROW Rybnik 1:1 Fot. Patryk Młynek
Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik. Piłkarze Elany Toruń zremisowali z Energetykiem ROW Rybnik 1:1. Gospodarze prowadzili od 55 minuty, kiedy to Daniela Kajzera pokonał Karol Lewandowski. Niestety, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, remis dla lidera tabeli, uratował Marek Gładkowski. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 1:1

Patrząc na pozycję naszego rywala w tabeli, oraz fantastyczną formę, jaką prezentują w ostatnich meczach piłkarze Energetyka, remis to dobry wynik dla "żółto-niebieskich".

Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 1:1(0:0)

Bramki: 55' Karol Lewandowski - 90' Marek Gładkowski

Żółte kartki: Tomasz Wypij - Jarosław Wieczorek

Skład Elany: Kryszak, Więckowski, Tomasz Wypij, Adam Młodzieniak, Patryk Ciężkowski(92' Żbikowski), Marcin Wróbel, Wojciech Świderek, Karol Lewandowski(70' Buszko), Krzysztof Elsner(82' Poczwardowski), Maciej Melerski(78' Czyżniewski), Dawid Zamiatowski